Instagram tüm beğenileri görme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Yanlışlıkla beğenilenler bazen virüslü, cinsel ya da çocukça olabiliyor. Beğenilenlere nereden bakılır sorusuna resimlerle cevap vererek anlatmaya çalıştık.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Instagram‘ da bazen yanlışlıkla bazende o an için uygun görülen paylaşımı beğenebiliyorsunuz. Daha sonra bu beğenileri beğenmekten vazgeçebiliyorsunuz. Silmek istediğinizde nereden sileceğinizi bulamayabiliyorsunuz. Birde bazen acaba ben neleri beğendim diye şöyle bir göz atmak isteyebiliyorsunuz. İşte bu haberde sizlere resimli anlatımla instagram‘ da beğenilenleri nasıl görebileceğinizi göstereceğiz. Instagram beğenileri nereden görebilirim?

Beğenilen bazı paylaşımlar virüslü ise arkadaş listenizdekilere de bulaştırma ihtimali olabiliyor. Virüslü paylaşımlar bazen izinli uygulamalar bölümüne işlem yapabiliyor. Hesabınızda sizin adınıza sakıncalı paylaşımlar yapılabiliyor. Ya da sakıncalı beğeniler ve takipler…

Instagram tüm beğenileri görmek mümkün mü?

Instagram tüm beğenilerimi görmek istiyorum: Evet beğendiğiniz tüm paylaşımları, fotoğrafları ve videoları görebilirsiniz. Açık Instagram uygulamasından profil’ e dokunun ve “Ayarlar” yani “Seçenekler‘ e” giriniz. Buradan biraz aşağıya doğru inin. “Beğendiğin gönderiler” yazısına dokunun. Beğendiğiniz tüm paylaşımlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Buradan instagram beğendiklerimi silme sorusuna yanıt buldunuz. Başka sorularınızı iletişim formuyla iletiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Çıkmıyor şeklinde yazanlar için profil alanında bir şeyleri değiştirmeye çalışınız ve kayıt sırasında hata veriyorsa hesap tarafında sıkıntı olduğu anlamını taşır. Bunun dışında uygulamanın eski bir versiyonunu kullanmanızı öneririz.

Instagram tüm beğenileri görmeInstagram tüm beğenileri görme

Instagram’ da beğendiklerimi gizlemek istiyorum: Seçeneklerden hareket durumu ve hikaye kontrolleri bölümlerinden işlem yapabilirsiniz. Gizli hesaba geçiş yapabilirsiniz. Ama sizde başkalarının durumlarını göremezsiniz. 

Genel sorularınız ve sorunlarınızı açıklayıcı bir dille yazabilirsiniz. Bilmeniz gereken instagram iletişim resmi kanalları yetersiz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 02:55

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir