Instagram Uygulaması Android APK İçin Son Sürüm

Andronova

Instagram uygulaması yüklü olmayan cep telefonlarına veya güncelleme, indirme sorunu ile karşılaşanlar için instagram’ın son yeni sürümü indirmeniz önerilir.

Instagram uygulaması, iOS sürümü ile ilk paylaşımını yapmıştı. Sonrasında hızla Android sürümü yayınlanarak, büyümeye devam etti.

Instagram, sanal ortamda en çok tercih edilen fotoğraf paylaşım alanlarından biridir. Çok geniş bir fotoğraf arşivine instagram uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Geniş kitlenin henüz çok kullanmasa da video paylaşımları da yer almaktadır.

Instagram Genel Özellikleri: Resimleri özelleştirme, parlaklık, kontrast, renk doygunluk, gölgeler, gelişmiş araçlarla fotoğrafları iyileştirme, fotoğraflara göre kişileri bulup takip etme, resim efektleri, çerçeveleri, paylaşım yorum özelliği, görüş bildirme, Flickr, Facebook, Twitter ve Foursquare üzerinden paylaşım imkanı, geniş dil desteği ve ücretsiz olması ile çok fazla sayıda kişinin, özellikle ünlülerin’de takip ettiği bir platform.

Android için Instagram Son Yeni Sürümü APK İndirme Dosyası

instagram, instagram ücretsiz indir,instagram uygulamasını telefona indirme,instagram apk indir,instagram apk 2016,instagram son sürüm,instagram yeni sürüm

Instagram Android sürümü için ücretsiz uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Yeni sürüm güncellemesi otomatik olarak yapılmaktadır.

Her hangi bir yükleme sorunu alırsanız, cihazın ön belleğini temizleyip, tekrar denemeniz önerilir. Ön bellek temizlemeyi, ister cihaz ayarlarından, ister temizleme uygulamalarından yapabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir