Instagram uygulamasında fotoğraf indirme nasıl yapılır

media 9954

Instagram uygulamasında yer alan resimleri / fotoğrafları en kolay indirme yöntemi nedir? Online olarak çok sayıda web adresiyle karşılaşabilirsiniz.

teknik destek

Instagram uygulaması resim ve video paylaşım uygulamaları arasında en üst sıralarda yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle resim paylaşımında zirve diyebiliriz. Bu kadar çok resmin paylaşıldığı bir sitede sevdiklerinize ait veya kendinize ait bir resmi bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz?

Paylaşılan resimleri hem iOS hemde android sistemlerinde kolaylıkla indirebilirsiniz. Instagram kendi yayınladığı uygulama içerisinde paylaşılan video veya resimleri indirme gibi bir özelliği barındırmamaktadır.

Yer verilen programlar ve sitelerin zamanla kapanması veya değiştirilmesi nedeniyle benzeri özelliğe sahip sistemleri ararken sahte sistemlere dikkat ediniz.

İndirirken sorun çıkaran bağlantılarda erişim koruması ve sık yapılanların kısıtlanması gibi durumlar görülebilir.

Instagram uygulamasında fotoğraf indirme nasıl yapılır

Instagram fotoğraf indirme

Instagram resim indirme işlemini yapabileceğiniz bir çok yöntem bulunmaktadır. Şimdi bu yöntemlerden bir kaçını yayınlayalım;

  • İlk olarak web üzerinden ınstagram resimlerini nasıl indirebileceğinizi anlatalım. Bu indirme işlemini bir web sayfası aracılığı ile yapabilirsiniz.  Downloadgram. com  sitesine girerek URL sini aldığınız resmi buraya yapıştırdığınızda resim veya videoyu indirebilirsiniz.
  • İkinci olarak iPhone sistemine sahip telefonlarda indirme nasıl yapabileceğinden bahsedeceğiz. Bu işlem için ek bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaktadır. App Storeden Video & Photo Downloader for Instagram uygulamasını indiriniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra Photo Downloader uygulamasını çalıştırınız. Ardından resmin urlsini bu uygulamaya yapıştırarak indiriniz.
  • Son olarak ise android işletim sistemine sahip cihazlarda indirme işleminin nasıl yapılabileceğiniz bu haberimizde yayınlayacağız. Instasave uygulamasını google play storeden indiriniz. Daha sonra bu uygulamayı çalıştırınız.  Bu uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza gelecek olan anahtarı açmanzı gerekmektedir. Bu anahtarı açtıktan sonra uygulamada beğendiğiniz her resmi indirebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 20:07

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın