Instagram Video Süresi 1DK’ ya Çıkarıldı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Instagram video süresi kaç dakika kaç saniye oldu? Instagram uygulamasında yeni güncelleme ile video süresi uzatıldı. Instagram video izleme süresi ne kadar?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Instagram’ da hemen hemen tüm kullanıcıların rahatsız olduğu konulardan biri attığı video süresinin çok ama çok kısa olması. Instagram video ekleme süresi daha önceden ne kadardı 15 saniye şuan ise 60 saniye’ ye çıkarıldı. Şuan ki Instagram video süresi yeterli olmasa da eskisine nazaran daha iyi diyebiliriz.

Instagram, eskiden sadece reklam verenler için izin verdiği 60 saniye video süresini artık tüm kullanıcıların hizmetine açtı. Instagram’ dan yapılan açıklamada son 16 ay içerisinde video izlenme oranında %40 artış görüldüğünden bu şekilde bir karar alındığı belirtildi. Yaptıkları araştırma ile video akışının ne kadar önemli olduğu anlaşıldı.

Sizde eğer Instagram’ da video paylaşan biriyseniz malum bu haber sizi de memnun etmiştir. Instagram video süresinde uzatma cihazlarda yerini aldı. Ama bu güncelleme Instagram kullanıcılarına kademeli olarak yansıyacak.  Yayınlanan bu güncelleme ile iOS iPhone kullanıcıları içinde birden fazla videonun birleştirmesine imkan verecek. iOS çoklu video birleştirme özelliği, iPhone kullanıcıları için güzel bir yenilik olmuş.

Instagram video izleme süresi kaç dakika

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir