Instagram yorum engeli geçici olarak engellendim

Instagram hesabımda 1 haftalık yorum engeli yedim ne yapmalıyım? Instagram 1 hafta yorum engeli aldım çözümü nedir? Yorum engeli için çözüm nedir? Instagram hesabınız geçici olarak kilitlendi engellendi.

Instagram yorum engeli geçici olarak engellendim
müşteri hizmetleri
Instagram 1 hafta yorum engeli için ne yapılmalı? Yorum engeli aşmak için hangi yöntemler uygulanması gerekir.

 instagram destek hattı / instagram müşteri hizmetleri. Instagram yorum engeli geçici olarak engellendim.

Instagram kurallarına göre fotoğrafları ve videoları beğenme için belli bir kısıtlama vardır. Genelde 1 saat içerisinde en fazla 350 beğeni yapabilirsiniz. Eğer kurallar değişmediyse kural dışı durumlarda instagram hesabınız geçici olarak kilitlenir yada kısıtlanır. Bu kısıtlamalardan biri de instagram yorum yapma engellemesi. Bu gibi durumlarda cezanın süresi dolmadan hesap engellemesi kalkmaz.

Instagram sorunları için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Instagram yorum engeli geçici olarak engellendim

Instagram hastagler sınırı: Yayınlayacağınız paylaşımda en fazla açıklama 30 hashtag olabilir. Eğer bu değeri aşarsanız paylaşımda hata mesajı alırsınız. Bazı durumlarda engelleme sorunu oluşabilir.   Tek bir yoruma 5 adede kadar @ bahsetme eklenebilir. Bir yoruma sadece 30 adet konu etiketi eklenebilir. Aynı yorumu bir fazla paylaşım yapılamaz.

Yorum engeli bazende bir ya da birden çok kişinin o hesabı şikayet etmesinden dolayı olabiliyor. Tabi şikayet nedeni yorum ise.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR