Dondurulan Instagram şifresini unuttum açma

"Dondurulan Instagram parolasını unuttum" veyahut "dondurulan instagram hesabının şifresini unuttum" açmanız için ne yapabileceklerinizi sıraladık.

Dondurulan Instagram şifresini unuttum açma
müşteri hizmetleri

Instagram kendi alanlarında en zor yardım bölümüne sahip olan platformların başını çekiyor. Bir sorununuz mu oldu? O zaman işiniz zor olabilir. Yardım sayfası bize göre klasik sss sayfasından ibaret. Aradığınız çoğu sorunun cevabını ne yazık ki bulamıyorsunuz.

Instagram' da şifre unutma sorunu başlı başına bir sorun. Önemli bir kullanıcısında erişim şansı bazen %50 olurken bazen hiç yok gibi bir durumla karşılaşılıyor. Facebook' ta olsa çoklu sorun seçeneklerinin devreye alınması söz konusuyken instagram' da pek bir seçenek göremiyoruz.

Güvenlikte zorunlu öneriler neden sosyal hesaplarda yetersiz kalıyor. Instagram hesabının açılmasında zorunlu doğrulamaların olması gerekiyor. Kişi alternatif seçeneklerle karşılaşmalı ve aynı bankacılıkta olsuğu gibi çocukluk arkadaşı, tarihte sevilen karakter gibi seçilebilir önerilerin hesapta yer alması gerekiyor.

Şifreyi unuttum, e-postama ulaşamıyorum, telefonum numaramı kapattım veya numaramı değiştirdim kod eski numaraya gidiyor... Hadi geçmiş olsun diyesimiz geliyor.

Buna benzer durumla karşılaşıldığında işte o %' de devreye giriyor. Bunun çözümüne belki katkısı olur diye bazı önerileri sıralayacağız. Umarım çözüm getirir. İşte size "instagram dondurulan hesabı açma"...

Dondurulan Instagram şifresini unuttum açma

Instagram dondurdum şifremi unuttum çözümü

Instagram hesabımı dondurdum şifremi unuttum nasıl açılır dersiniz hadi önerimimizi inceleyelim.

  1. Şifreyi sıfırlarken bir numara ile iki mail ile deneyin. Ayrı bir öneri sunabilir.
  2. Facebook ile bağlanmayı deneyin belki bağlamış olabilirsiniz.
  3. Instagramın uygulamasındaki yardım butonuyla size önereceklerine bakın.
  4. Hesap sizin için çok ama çok önemli ise eski telefon numarasını geri almaya çalışın. Kapatılan telefon numaraları 1 yıl boyunca başkalarına satılamaz. Eski kullanıcısı geri almak için başvuruda bulunabilir. Eski telefon numarasını geri alma yazımızda açıklamasını yaptık. İnceleyiniz!
  5. Birde kapatılan instagramı açma yazımızdaki URL ile başvuruyu yapınız.

Instagram dondurulan hesabı açma sorununun çözüme bağlandığını umarak diğer yazılarımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 17:06
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
deniz sancakli
deniz sancakli - 1 yıl Önce

kimlik doğrulama istiyor açmak için doğru yazıyorum ama açılmıyor

Doğrulama sorunu
Doğrulama sorunu @deniz sancakli - 1 yıl Önce

Kimlik ve resim istiyor mu?

Kübra
Kübra - 1 yıl Önce

Ben hesabımı dondurmadan önce kendi telefonumdan girdiğimde şifre yanlış hatası veriyordu ama başka telefonlarda girebiliyordum hesabımı dondurdum tekrar açmak istedim bu kez başka telefonlarda da şifre yanlış hatası verdi hesap numaramla kayıtlı ama yinede hesabı dondurduğum için şifre yenileyemiyorum e posta şifremi de bilmiyorum.Ne yapmalıyım?

İşlem için
İşlem için @Kübra - 1 yıl Önce

Yazı sonundaki 5. seçenekte yer alan konuya bakınız.

Zeynep
Zeynep - 2 yıl Önce

Ben e posta ile değil numara ile kayıt yapmıştım. Güvenlik kodu eski numarama geliyo o yüzden giriş yapamıyorum ne yapabilirim

Zor bir durum
Zor bir durum @Zeynep - 2 yıl Önce

Uygulamada yardım seçeneğinde size farklı bir seçenek sunmazlarsa tek seçenek kimlik doğrulaması...