Instagram arama geçmişi silme nasıl silinir?

Instagram aranan kişiler, aranan kelimeler ve yapılan aramalar nasıl silinir diye yapılan aramalar için güzel bir çalışma yaptık. Örnek instagram arama geçmişi silme iPhone' dan.

Instagram arama geçmişi silme nasıl silinir?
müşteri hizmetleri

Instagram arama kayıtları geçmişini temizleme için neler yapılacağını resimli göstereceğim. Instagram arama geçmişini silemiyorum nasıl silinir diye sorunlar olabiliyor. Bazen burnumuzun önünü göremediğimiz zamanlar olabiliyor. 

Instagram arama geçmişine bakma bulma için kısa bir bilgi ile tüm telefonlarda yapacağımız işlemin aynı olduğunuzu bilmenizi isteriz. iPhone, Xiaomi, Huawei, Sony ve Samsung gibi telefonlarda yapıalcak işlemler hep aynı olur. Yani instagram uygulamada bir değişiklik yapmadığı sürece bu adımlar tüm modeller için geçerli.

Instagram arama geçmişi silinmiyor şeklinde sorunla karşılaşıldığında ekranın görüntüsünü bize gönderiniz.

Instagram arama geçmişini silme

Uygulama üzerinden yapılan aramaları, bakılan hesapları ve genel içerik görüntülemeleri temizleyerek aynı zamanda uygulamanın daha rahat çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum tüm akıllı cihazlarda ve bilgisayarlarda aynıdır. Belli bir boş alanda hareket daha kolay olur. Parçalanmış bölümlerden veri alırken azda olsa zaman kaybı olur. Yer almadığında tutarsız çalışır. www.andronova.net

Instagram uygulamasında yaptığınız arama kayıtlarını silmek mi istiyorsunuz? Ya da rahatsız edici arama kayıtlarımı ekrana geliyor? Aşağıdaki adımları uygulayarak instagram' da yapılan aramaları silebilirsiniz. Eğer arama geçmişi silinmiyor ise Instagram sorun bildirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ya da help.instagram.com/contact/151081798582137 adresten sorun bildirebilirsiniz.

Instagram arama geçmişi nasıl silinir?

İki anlatımla bu bölüme ulaşmanızı sağlayacağız. Bir sorun çıkmadığı sürece siz hangisini tercih ederseniz onda işlem yapabilirsiniz. Arama geçmişi temizleme işleminden sonra uygulamadan çıkıp tekrar girip deneyin.

1- İlk öneri

  • Profil üzerinden yukarıdan 3 çizgiye dokunun
  • Yandan açılan yerin altında ayarlara girin
  • Güvenlikle devam edin
  • Arama geçmişini temizle ile işlemi başlatın

Instagram arama geçmişi silme nasıl silinir?Instagram arama geçmişini silmeInstagram arama geçmişi nasıl silinirarama geçmişi silme iphone

2- İkinci öneri

  • Instagram hesabınızdan profil bölümüne giriş yapınız.
  • Çark simgesine dokununuz.
  • Sağ üst tarafta yer alan üç noktaya tıklayınız.
  • Aşağıya ininiz ve "Arama geçmişini sil" seçeneğine dokununuz.
  • Arama geçmişini silmek geçici olduğunu unutmayınız. Aramalara devam ettiğinizde tekrar geçmiş bölümünde yer alır.
  • Geçmiş silinmiyor ve dışarı atıyorsa yani başa dönüyorsa model bilgisi ile yorum bırakın.

Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir Android iPhone

Instagram arama geçmişini temizleme 

Instagram arama geçmişini silme

Uygulama sorunları ve hesap sorunlarında yorum bırakınız. Gün içerisinde dönüş yapılacaktır.

instagram nasıl silinir

Instagram arama geçmişini temizleme iPhone cihazdan örnek görseller paylaşıldı. Android için fark eden her hangi bir ayrı seçenek yer almıyor.  

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 02:59
müşteri hizmetleri
YORUMLAR