Instagram bilgisayar uygulaması Windows 10 indir

Instagram, beta çalışmanın sonuçlanmasıyla artık PC üzerinden kullanıma açıldı. Windows 10 uyumlu programı mağazan indiriniz.

Andronova

Instagram bilgisayar uygulaması Windows 10 indir

Windows kullanıcılarının uzun zamandır bekledikleri Instagram uygulaması nihayet Windows 10 ile geldi. Artık PC ve mobil cihazlarda Instagram uygulaması kullanılabilecek.

Microsoft, kısa süre önce Win 10 kullanım oranını açıklamıştı. Dünya genelinde 400 milyonu aşan kullanıcıya ulaşmış. Artık yeni uygulaması ile az da olsa bir yukarı doğru çıkış olur. 

Güncel işletim sisteminin gereksinimleri doğrultusunda geliştirme çalışmaları sürecek. Özellikle mobil cihazlarda direkt mesajlaşma, gelen yorumlar ve bildirimler anında görüntülenebilecek. Aynı zamanda hikayeler gibi hemen hemen tüm özellikler yer almakta. 

Fotoğrafların düzenlenmesi ve paylaşılması için dokunmatik ekran ve ön / arka kameraya sahip cihazın olması gerekiyor. Ama cihazın galerisinde yer alan fotoğrafları Instagram’ da paylaşılması mümkün.

PC uygulamasını bu microsoft.com/en-us/store/p/instagram/9nblggh5l9xt?ocid=blitz_windowsblog bağlantıyı kullanmanızı öneririz.


Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 00:58

Andronova