Instagram bilgisayardan video paylaşma

Windows bilgisayardan Instagram video paylaşma veya fotoğraf paylaşma mümkün. Özellikle hikayeleri paylaşma ve IGTV video yükleme yardımcı programı ile çok basit olacak.

Instagram bilgisayardan video paylaşma
müşteri hizmetleri

Instagram web uygulaması pek iş görmedi gibi pek kullanıcı sayısına ulaşmadı. Instagram bilgisayar sürümü çok fazla tercih edilmiyor. Malum artık internet kullanımının çoğu mobil üzerinden yapılmakta. Bu yüzden ihtiyaç olmuyor. Ama bilgisayar başında uzun zaman çalışanlar için bilgisayardan instagram kullanma daha mantıklı olabiliyor.

Instagram Windows bilgisayardan video yüklemek daha kolay olabiliyor. Tabi kullanacağınız yardımcı uygulamaya göre bu değişebiliyor. Bizim size önereceğimiz şu an için kullanılabilir en iyi uygulamalardan biri.

Uyarı! Şu an önerilen yazılımlar ve uzantılar ileride güncelleme eksikliği veya destek eksikliği nedeniyle kullanılmayacak halae gelebiliyor. Bazı uygulamalara da reklam yerleştirildiğinden can sıkıcı hale dönüşebiliyor. Ama bizim denediğimiz uzantı çok kullanışlı gibi duruyor.  

Instagram bilgisayarda kullanma programı

 1. Bilgisayardan instagram.com' a girin (hesabınız açık olsun yani şifrenizle oturum açın)
 2. Instagram video yükleme porgramını indirin. "Web for instagram plus dm" olarak aratıp indirebilirsiniz
 3. İsteyen Chrome uzantı adresi chrome.google.com/webstore/detail/web-for-instagram-plus-dm/dgkhjjcoidmkfegigfdedmafpfemccpk?hl=tr 
 4. İndirp butonuna tıkladığınızda yükledikten sonra program kendiliğinden açılacak
 5. Sizden uzantı için bilgisayardan onay isteyecek onay verin ve devam edin
 6. Google Chrome tarayıcısının sağ üst köşesine uygulamanın uzantısı yer alacak

Instagram bilgisayardan video paylaşma

Bilgisayardan Instagram video paylaşma

 • Yazılım otomatik açılmazsa yukarıdaki simgesine dokunun açılır
 • Arama yapmak için aşağıdaki arama kısayoluna dokunun
 • Bilgisayardan video yükleme için "+" simgesine tıklayın
 • Instagram bilgisayardan fotoğraf paylaşmak için yine "+" simgesi 
 • Hesap beğenilerini görmek için kalp simgesine tıklayınız
 • IGTV video paylaşmak için yukarıdan sağ kısımda IGTV simgesine dokun

Bilgisayardan Instagram fotoğraf paylaşma

Bilgisayardan video fotoğraf yükleme işlemi artı simgesiyle yapılmakta. Uygulama açıldığında paylaşım butonu aşağıdaki kısımda yer alıyor. Fotoğraf yükleme yaparken hata veriyorsa izinlerle ilgili sorun olduğu anlamına gelebilir. Bazende hesap kaynaklı oturumu kapatıp açmanız yeterli olacak. www.andronova.net

Paylaşımlarda başlık ve açıklama kısmı gibi detaylar önerdiğimiz uzantıda bulunmakta. İşlem bittikten sonra instagram hesabınızın oturumunu kapatmanız önerilir. 

Instagram bilgisayarda kullanma programıBilgisayardan Instagram video paylaşmaBilgisayardan Instagram fotoğraf paylaşmaWindows Instagram fotoğraf paylaşmaWindows Instagram video paylaşmaWindows Instagram video yüklemeinstagram bilgisayardan video nasıl yüklenirinstagram bilgisayardan video nasıl paylaşılır

Instagram bilgisayardan video nasıl yüklenir veya video nasıl paylaşılır arayışına son verecek uzantı işinizi fazlasıyla görecektir. Bilgisayardan video paylaşma programı için düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. kullanıcı deneyimleri önemli.

müşteri hizmetleri