Instagram çoklu fotoğraf paylaşımı geldi

Instagram' da tek tek resim gönderme çilesi biti. Sonunda birden fazla fotoğraf gönderebileceksiniz. Çoklu gönderme özelliği hayatımıza girdi.

Instagram çoklu fotoğraf paylaşımı geldi
müşteri hizmetleri

Instagram, özellikle resim paylaşımı ile anılan sosyal paylaşım ağı olmasına rağmen bu büyük bir eksiklikti. Nihayet yeni gelen güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı. Güncelleme şu an için kademeli olarak yayınlanmakta. Yani size gelmediyse biraz beklemeniz gerekebilir.

  • Çıkmayanların uygulamalarını günceleyiniz ve eski versiyonla test edilebilir.
  • Kullanıcıya yapılan yaptırım sonucu belli özelliklerinn yasaklanması.
  • Dondurulan ve sonrasında açılan hesaplarda çıkabilir.

Instagram çoklu fotoğraf paylaşımı geldi

Instagram çoklu fotoğraf paylaşımı

Instagram kullanıcıları yeni güncelleme ile çoklu fotoğraf ve video yani albüm paylaşımında bulunabilecekler. Yapılan paylaşımda resimlerin orjinal hali korunabilecek. Yalnız çoklu video ve resim paylaşırken artık kırpma olayı olmayacak. Grup fotoğraf paylaşımlarda tek tek seçip bir seferde çok sayıda fotoğraf gönderilecek. 

Instagram' da diğer gelmesi beklenen bir özellikte çoklu canlı yayın özelliği. Kısa süre önce duyurulan bu özellikle aynı anda 

Instagram tarafından dağıtımına başlanan ve kullanıcılara kademeli olarak ulaşacak özellik kısa zamanda herkesin kullanımı kişi canlı video yayını yapabilecek. Çoklu canlı yayın testleri tamamlanınca yine kademeli olarak güncelleme ile gelecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 16:43