Instagram sorun bildir geri dönüş süresi

Hesabıma giremiyorum çalınmış olabilir gibi çok sayıda sorun bildiriminde yapılacak işlemler hep aynı kanallardan olmakta. Haberde sorun bildir için alternatif sunduk.

Instagram sorun bildir geri dönüş süresi
müşteri hizmetleri

Son yıllarda hızla büyüyen Instagram' ın büyüdükce sorunları da büyüyor. Facebook' a göre daha az iletişim kısmı barındıran instagram' ın yardım sayfası şu an için çok yetersiz bir durumda. Sürekli herşeyi aynı başvuru formundan göndermeye yönlendiriyor. Bu yüzden de sağlıklı bir iletişim yapılamıyor. Bazıları da Instagram' da giriş yaparken hesap doğrulaması çıkıyor gibi yardım talebi iletiyor. 

Instagram sorunlarında;

  • Sıkıntı yaşadığınız konuyu detaylı adım adım yazınız
  • Instagram size bir öneride bulunuyor mu
  • İleri veya hesabın doğrulamasında bir seçenek sunuyor mu
  • Az da olsa bazı URL bağlantılarla başvuru yapabilirsiniz

Şikayet ve diğer sorunlar için çözüm önerisi tek bölümden yardım ile daha sağlıklı olabiliyor.

Instagram sorun bildir geri dönüş süresiInstagram yardım

Uygulama ve instagram destek hattı bulunmamakta. Ama bu alanda Türkiye' de bir kaç tane hizmet veren ücretli hatlar bulunuyor. Yukarıdaki saydığım sorunları tek bir bölümden başvuru yapılarak cevap alabilirsiniz. Tabi isterseniz konulara özgü nadirde olsa şikayet adresleri yer almakta. Ama aşağıda işlemle kısa süre içerisinde instagram ile iletişime belki geçebilirsiniz. www.andronova.net

Instagram başvurusu için detaylar

Not - 1: Başvuru işlemi sırasında genelde "Instagram yardım merkezi" açılır. Bu gibi durumlarda konu içerisinde yer alan "destek hattı" aranırsa sizin adınıza instagram ile iletişime geçebilirler. Başvuru işlemi anında yapılacak ve kısa süre içerisinde verdiğiniz e-posta adresine instagram tarafından geri dönüş sağlanacak. 

Not - 2: Teknoloji hattı sizden instagram hesabınızın ve mail hesabınızın şifresini istemeyecek. Kişisel bilgilerinizi de istemeyecek. Sadece posta adresinizi ve instagram' ın sizinle iletişime geçmesini istediğiniz e-posta adresini söyleyeceksiniz. Tek yapmanız gereken bu kadar. Eğer instagram hesabınıza kayıtlı mail adresinize erişiminiz varsa yani maillerinize bakabiliyorsanız, o zaman sadece bu mail adresini söylemeniz yeterli.

Not - 3: Teknoloji destek hattı, instagram ile iletişime geçtiğinde verdiğiniz e-posta adresine nstagram tarafından geri dönüş yapılacak. Tahmini 10-15 dakika içerisinde. Ama yoğunluğa göre gün içerisinde de geri dönüş yapılabilir.

Not - 4: Instagram sizinle iletişime mail üzerinden geçtiklerinde size sordukları sorulara gelen mail üzerinden yanıt vermeniz gerekiyor. Eğer sorulanlardan bazılarına yanıt veremiyorsanız yani bilmiyorsanız sorun değil. Bildiğiniz kadarı ile ve sorunu detaylı verebiliyorsanızda sorunun ekran görüntüsünü mail' in içerisine ekleyiniz. Instagram' a girerken hata alıyorsanız, bu hata mesajının görüntüsünü kesinlikle mail' e ekleyiniz. 

Not - 5: Başvuru yaptığımızda sizin instagram ile iletişime geçmenizi sağladığımızda durumunuza göre veya anlatabildiğiniz oranla sorun çözüme kavuşabilir. Yani garantisi yok!

Alternatif deneyeceğiniz adres

Instagram uygulaması üzerinden yardım merkezi sayfasına ulaşabilirsiniz. Bazı konular için başvuru formu help.instagram.com/contact/151081798582137 ile iletişime geçebilirsiniz. Ama kesin çözüm önerdiğimiz numarayı aramanız. Biz sizin adınıza başvuruda bulunmaya çalışacağız. Sorun ne olursa olsun fark etmez diyebilen bir hizmet var.

Unutmadan yazı sonuda öneri haberimizdekileri de kesinlikle okumanızı öneriyoruz.

Instagram neden açılmıyor

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 22:55
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Hakan Çalkaya
Hakan Çalkaya - 12 ay Önce

İyi günler

Hesabım çalındı
Hesabım çalındı - 1 yıl Önce

Kullandığım hesabım çalındı ve e posta değiştirilmiş hesabı mi acil şekilde geri almak istiyorum yardım...

Bilgi ve ilgili yazı
Bilgi ve ilgili yazı @Hesabım çalındı - 1 yıl Önce

Yazı altın diğer örnek yazılarımız içinde müşteri hizmetleri konusunu inceleyin. Başvuruları yazıda yer alan bağlantılarla yapınız.

Ase
Ase - 1 yıl Önce

Meraba hesabım buga girmiş yardımcı olur musunuz

Alperen
Alperen - 1 yıl Önce

Son 5 Gündür instagram Direct Mesajlarım Yani Dmlerim Görünmüyor Bu Olay Sadece Telefonlarım da Gerçekleşiyor iphone Ve Androidlerde oluyor Bilgisayarımdan instagrama Giriş Yaptığımda Görebiliyorum Ama Telefonda Göremiyorum Yardım Edin

DM görünmüyor
DM görünmüyor @Alperen - 1 yıl Önce

Başkaların telefonlarında denediniz mi? Başka hesabı telefonunuzda denediniz mi?

Aysu
Aysu - 2 yıl Önce

Ben instagram hesabıma bir posta ile giriş yapmıştım şimdi ise o epostaya erişimimi kaybetdim instagram hesabıma girince şübheli giriş diyor ve o epostaya bir şifre atıyor bende o epostaya erişimimi kaybetdim mümkünsüz yaa lütfeenn ama lütfen bana yardım edin yaa

Yapabileceğiniz
Yapabileceğiniz @Aysu - 2 yıl Önce

Yukarıdaki görselden zorlayarak bir seçenek çıkmasını sağlayınız. Çıkarsa doğrulamanız için iletişime geçerler.

Duygu
Duygu - 2 yıl Önce

İnstagram uygulamasina giremiyorum girdigim anda beyaz bir isik cikiyior 3 saniye sonra geri atiyor yardimci lutfen

Sorunun çözümü
Sorunun çözümü @Duygu - 2 yıl Önce

Eski instagram sürümlerinden birini kullanın.

cansu
cansu - 2 yıl Önce

merhabalar efendim instegram hesabım olağan üstü giriş olarak kilitlendi e posta ve numara üzerine kayıtlı değil ve e posta instegram kurarken uyduruk bir e posta hesabımı geri almak istiyorum çok birçok bilgim ve fotoğraflarım var bana yardımcı olursanız sevinirim

Rastgele mail kullanımı
Rastgele mail kullanımı @cansu - 2 yıl Önce

Uyduruk dediğiniz mail hesabını tam biliyorsanız kontrol ediniz belki o hesabı açabilirsiniz. (hotmail - gmail)

Uygulamadan girerken yardım merkezini kontrol edin belki kimlik doğrulaması sorar.

Zeynep B
Zeynep B - 2 yıl Önce

Instagrama 1 gundur giremiyorum verdigi kod uygun olmuyor uygulama surekli supheli giris veriyor ne yapmam lazim ?

Kod uygun değil
Kod uygun değil @Zeynep B - 2 yıl Önce

Bilgisayar üzerinden denendi mi?

EBRAR ATMACA
EBRAR ATMACA - 2 yıl Önce

MERHABA DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM
Hesabımı donrurken arkadaşım sildi.
Kullanım Koşullarını asla ihlal etmedim kimseye kötü söz söylemedim hiçbirşekilde saygısızlık yapmadım ve şikayet edilmedim. 3 senedir ınstagram kullanıyorum. çok değerli hatıralarım var . geriye alabilmek için 6kere istenilen şekilde kod la resim çekilerek mail gönderdim. Hep yardım merkezine yönlendirildim sonuç alamadım bugün 9. gün hala sonuç alamadım. bütün heryere mail gönderdim. ne olur bana yardım edin hatıralarımı ve güzel hikayelerimi geri almak istiyorum. ne olur ınstagramımı açın . HAYIRLI GÜNLER. OLUMLU YÖNDE MAİLİNİZİ BEKLİYORUM İNŞALLAH

Başvuru dışında bir seçenek verilmiyor
Başvuru dışında bir seçenek verilmiyor @EBRAR ATMACA - 2 yıl Önce

Hesap kapatmayı onaylayacağınız zaman sizi uyaran bir metin ekrana gelir ve bu işin dönüşü olmayacağını belirtir. Kapandıktan sonra artık talebiniz kime düştü ise inisiyatif alırsa yardımcı olur.

Ebrar
Ebrar - 2 yıl Önce

Instagramı mı yanlışlıkla sildim. 4 gündür her gün istenilen şekilde resmimi gönderiyorum geri cevap 1 kere aldım resmi tekrar göndermeme rağmen mail gelmedi 4 gündür bekliyorum.  Ne olur yardımcı olun. Çok gün geçerse ınstragmım silinir diye tereddüt ediyorum istenilen her şeyi yaptım instagramı mı geri istiyorum

Uzun sürerse tekrar başvuru
Uzun sürerse tekrar başvuru @Ebrar - 2 yıl Önce

Gönderilen görseller net belirgin şekilde gönderilmesi gerekiyor. Eğer geri dönüş yapılmadı ise işleme alınmış olabilir. Bazı geri dönüşler 10 - 15 günü bulabiliyor.

Betül çelik
Betül çelik - 2 yıl Önce

Merhaba instagram hesabım haksız yere kapatıldı form göndermeye çalışıyorum mail adresime ama isteğiniz gerçekleştirilemedi diyor

İşlem sorunu
İşlem sorunu @Betül çelik - 2 yıl Önce

Bilgisayardan yapmayı denediniz mi?

Seydi Cengiz
Seydi Cengiz - 2 yıl Önce

Ustam kolay gelsin ben şey sorcam benim telefon A50 galaxy samsungda ben giriş yapamıyorum insgatrama ikili doğrulama kodu cıkıyo kilitli ekran görüntüsü felan gitti telefonu sıfırlarken ben nasıl giriş yapcam bu instagrama yoksa çöpmü olcak böle bırakırsak ?

Doğrulama kodu işlemi
Doğrulama kodu işlemi @Seydi Cengiz - 2 yıl Önce

Kod işlemi numaraya gider bunun için numaranın aktif olması yeterli. Aksi durumlarda uygulamadaki yardım seçeneğiyle size sunacak seçeneklere bakmanız gerekiyor.

Ahmetcan asi
Ahmetcan asi - 2 yıl Önce

Gamze adında cep numaramı kendi hessbına kayıt etmiş buna nasıl bir cözüm bulabilirim

Başka hesapta kullanılan numarayı kaldırma
Başka hesapta kullanılan numarayı kaldırma @Ahmetcan asi - 2 yıl Önce

Telefon numarasıyla şifreyi sıfırlayın ve hesaba girerek numaranızı kaldırın veya help.instagram.com/contact/151081798582137 e-posta yazın açıklamaya telefon numaranızı belirterek durumu yazın.

İbrahim halil cam
İbrahim halil cam - 2 yıl Önce

İngrami sifrsi aldigim halde hata verip girmiyo .Nutfen yardımcı olun

Nedir
Nedir @İbrahim halil cam - 2 yıl Önce

Hatayı belirtmemişsiniz.

Ülkü
Ülkü - 2 yıl Önce

Instagram akışı yenilenmiyor sabit kaliyor

Akış yenilenememesi
Akış yenilenememesi @Ülkü - 2 yıl Önce

Farklı cihazda da aynı mı?