Instagram fotoğrafına nasıl müzik eklenir ekleyemiyorum

Müzik ekleyemiyorum diyenler için geçen yıla kadar yardımcı uygulama ile yapılabiliyordu. Sonra güncelleme gelerek hikayelerde müzik ekleme çıktı.

Instagram hesabımdaki fotoğraflara müzik eklemek mümkün mü? İnsanlar fotoğrafları montajlamayı çok seviyor. Artık bu tarz uygulamalardan da çokca bulunmakta. Bunlardan bazılarında görümünde çokca işler yapılabilirken bazılarında da artı müzik ekleme olayı var. Yazımızda bunlardan biri olan Flipagram’ dan bahsedeceğiz.

Fotoğrafları slayt yapma programı için mağazasının uygulama indirme kısmına girip “Flipagram” uygulamasını indirmek. 

Müzik ekleyemiyorum diyenler

Kullanılan versiyonun uyum sorunu olmadığından emin olunuz. Eski bir kaç versiyonu cihazda deneyin. Sonrasında aşağıdakilere göz atınız.

  1. Cihazınızın tarihinin doğru olduğundan emin olunuz.
  2. Çok sık yaptığınız bir şeyler varsa engel çıkarabilir. Geçici bir süreliğine işlemleriniz engellenir.
  3. Varsa başka telefonda test ediniz. Birde başka hesapla deneyelim.
  4. Kullanılan müzik ve fotoğrafı değiştirerek denediniz mi?
  5. Tarayıcı kullanılarak ek bir test yapılabilir.
  6. Ek güncel kullanım yöntemlerini inceleyiniz. Zamanla farklı özelliklerle karşılaşabilirsiniz.

Instagram’ ın kendi içerisinde bir özelliğin çalışıp çalışmadığını anlamanız için önce profilinize girersiniz, sonra alanda bir şeyi değiştirip ve kayıt etmek istediğinizde sorun çıkarıyorsa ya ceza aldınız ya da geçici bir durum var demek. Sistem arızası olabileceği gibi birde kısa bir süre içerisinde planlı bir şeyler yapılabilir.

Instagram fotoğrafa müzik nasıl eklenir

Flipagram uygulaması ile Facebook ve Instagram dahil bir çok sosyal paylaşım sitesinde paylaşım yapabilirsiniz. Uygulamayı Android cihazlarda ve iPhone cihazlarda kendi resmi indirme mağazasından yüklemenizi kesinlikle öneririz. Aynı zamanda uygulamada yer alan ücretsiz müziklerden de faydalanabilirsiniz.

Çoğu uygulamada ücretli sürüm önerisi ve abonelik önerileri sunmakta. Tam anlamıyla kullanım hakkı sunulması için ücretli alımlar tercih edilebilmekte.

Geçen yıl gelen güncelleme sonucunda video ve fotoğraflara müzik ekleme getirildi. Hikaye paylaşımlarına müzik ekleyebiliyorsunuz. Bunun için “Çıkartmalar” bölümünde “Müzik” bölümünden işlem yapılabilir.

Sorun yaşayanlar bizimle yorum kanalıyla iletişime geçsinler. Ama detayları yazarak. Bazen sadece sorun başlığı yazılıyor. Bu yüzden net bir cevap yazılamamakta. 

Instagram fotoğrafına nasıl müzik eklenir ekleyemiyorum


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 01:47