Instagram fotoğrafına nasıl müzik eklenir

Instagram fotoğrafa müzik nasıl eklenir diyenler için geçen yıla kadar yardımcı uygulama ile yapılabiliyordu. Sonra güncelleme gelerek hikayelerde müzik ekleme çıktı.

Instagram fotoğrafına nasıl müzik eklenir
müşteri hizmetleri

Instagram hesabımdaki fotoğraflara müzik nasıl eklerim veya fotoğraf müzik eklemek mümkün mü? İnsanlar fotoğrafları montajlamayı çok seviyor. Artık bu tarz uygulamalardan da çokca bulunmakta. Bunlardan bazılarında görümünde çokca işler yapılabilirken bazılarında da artı müzik ekleme olayı var. Yazımızda bunlardan biri olan Flipagram' dan bahsedeceğiz.

Fotoğrafları slayt yapma programı için mağazasının uygulama indirme kısmına girip "Flipagram" uygulamasını indirmek.

Flipagram uygulaması ile Facebook ve Instagram dahil bir çok sosyal paylaşım sitesinde paylaşım yapabilirsiniz. Uygulamayı Android cihazlarda ve iPhone cihazlarda kendi resmi indirme mağazasından yüklemenizi kesinlikle öneririz. Aynı zamanda uygulamada yer alan ücretsiz müziklerden de faydalanabilirsiniz.

Çoğu uygulamada ücretli sürüm önerisi ve abonelik önerileri sunmakta. Tam anlamıyla kullanım hakkı sunulması için ücretli alımlar tercih edilebilmekte.

Geçen yıl gelen güncelleme sonucunda video ve fotoğraflara müzik ekleme getirildi. Hikaye paylaşımlarına müzik ekleyebiliyorsunuz. Bunun için "Çıkartmalar" bölümünde "Müzik" bölümünden işlem yapılabilir.

Sorun yaşayanlar bizimle yorum kanalıyla iletişime geçsinler. Ama detayları yazarak. Bazen sadece sorun başlığı yazılıyor. Bu yüzden net bir cevap yazılamamakta. 

Instagram bir hata oluştu hatası yazımızı okudunuz mu?

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 00:53
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri