Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır

Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır yazıyorsa tek bir çözümünüz var ve onunla başvuru yapmanız gerekiyor.

müşteri hizmetleri

Instagram toplum kurallarına uymadığınız için kapatılmıştır uyarısı alanların çoğunlukla aldıkları şikayet ve kural dışı davranışlarneden oluyor. Hile yapıldığı, spam ve insanların huzurunu bozacak davranışların sergilenmesi gibi. Geri açılabilir mi diyerek soranların ve hatta çözüyoruz diyenlerin yapacakları pek işe yaramayacağını düşünüyoruz. Katı kurallardan birinin yapılmasının sonucu kapatılma olur ve itirazlar olumsuz değerlendirilir.

  • Genellikle takipçi sayısını arttırmak için yapılan hileler ön plana çıkıyor
  • Çok sayıda kullanıcının haklı yere yaptığı bildirimlerin olumsu sonuçlanması.
  • Sıfırlamada bilgisayardan da yararlanınız belki bir seçenek sunabilir.
  • Hesabın bulunamadığı yazıyorsa bu daha farklı bir durum olabilir.

Geri dönüş yapılmazsa tekrar iletişime geçebilirsiniz. İtiraz etmeniz için kapatılan instagram açmak konusuna göz atınız. 

Öncelikle uyarı alındığında uygulamadan ve tarayıcı kullanılarak giriş yapmaya çalışın. Belki size bir öneri sunulabilir veya itiraz edilmesi için direk ayrı bir kanal açılabilir.

İhlalin boyutuna göre değerlendirme uzun sürebiliyor ve bir kaç kez farklı konularla talep gönderenler olabiliyor. Geri bildirimde bulunulmadığını söyleyelim. 

Birde sistemlerden alakalı bir problem yaşanıyor ve böyle bir uyarıdan kısa süre sonra otomraik engellin açıldığı görülebiliyor.

Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır


Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 17:34