Instagram lütfen daha fazla yardim al

Hesaba girerken veya şifre değiştirirken çıkan hata Instagram lütfen daha fazla yardim al ne demek ve çözüm nedir diyorsanız kesin çözülür bilgisi yer almıyor.

Instagram lütfen daha fazla yardim al
müşteri hizmetleri

Instagram giriş yaptığım zaman "lütfen daha fazla yardim al" diyor mu? Bu hata bazende şifre yenileme bölümüne yönlendirir ve sonra yine "daha fazla yardım al" ile sonuçlanır. Bunun bir çözümü var mı diyorsanız bizimde kesin şunla çözülür diyen bir önerimiz olmayacak. Ama çoğu hatada denenen yöntemlerden bahsedeceğiz.

Bakınız bu ve buna benzer bu aralar sık sık çıkan hatalar oluyor. Kullanıcıların canını sıkmakta olan bu hataların çoğu ya yazılım tarafında ya da sunucularda port hatalarında çıkmakta.

Lütfen daha fazla yardim al

Instagram lütfen daha fazla yardim al, hesaba ulaşılmadığından hatanın nedeni o anlık belli olmadığından sorunla alakalı yardım alınması için yardım masasına yönlendiren bir uyarı. 

Hesap açılmıyor ve yardım al önerisi gelenler için sıralama aşağıdaki gibi olacak. Sorularınıza anında cevap veremeyebiliriz. 

  • Başkalarında çıkmak olasılığı olabilir
  • İlk sorduğumuz başka bir cihazda ya da bilgisayardan deneyebildiniz mi
  • Cihaz kapatılıp açıldı mı
  • Kullanılan cihazdan varsa başka bir hesapla giriş denemesi yapılması
  • Varsa farklı bir internet ağıyla bağlanılarak denenmesi
  • VPN gibi uygulamalar varsa kaldırın veya durdurun
  • Cihazdan uygulamalara girip instagram' a dokunun ve ön bellek temizliğinde bulunun

Uyarı! Sık sık deneme yapanlar için kendi kendinizi yasaklayabilirsiniz. Bundan dolayı verilen adımlar denensin sonra gerekiyorsa sorun bildiriminde bulunabilirsiniz. Başka bir instagram hesabıyla iletmeye çalışırsınız.

Bir önceki yazımız olan instagram bir sorun oluştu nedir de yine tekrar eden hatalardan biri. 2-3 Yıldır sanırım görülmekte ve senede 2-3 kez bu uyarı ekrana gelmekte.

müşteri hizmetleri