Instagram telefon numarası kaldırma

Instagram başka hesapta kullanılan numara kaldırma işleminde, birisi benim telefon numaram ile instagram hesabı açmış ve kapatılan hesaptan telefon numarası kaldırma...

Instagram telefon numarası kaldırma
müşteri hizmetleri

Yazımızda neler yapabileceğimizi anlatacağız. Bir okuyucumuz ... adında birinin 05075265... cep telefonu numarasını kullanarak kendisine hesap açtığını yazmış. Bu duruma nasıl çözüm bulacağını öğrenmek istemiş. Burada yapılacak 4-5 işlemden fazla pek bir seçeneğiniz yok. 

Uzun yıllardır gelen hesap açarken atarak kullanılan e-posta adresleri ve telefon numaraları bu zamana kadar süre gelmiş. Bu tarz işlemle hesap açanların çoğu daha sonra hesaplarına erişim yapamamışlar. Başkaların numaralarıyla hesap açma kadar lüzumsuz bir seçeneği neden seçerler anlayamıyorum. Hani hesabı tek seferlik bir durum için kullanacak olursanız evet kullan kaç gibi bir durum olabilir. Ama bu sürekli kullanacağız bir hesap olacaksa neden başkalarının hesaplarını kullanıyorsunuz!

Sorun bildiriminde bulanmak için;

  • Çalınan hesaptan numara kaldırma
  • Hat iptal oldu ve değiştirme sorunu yaşıyorsanız
  • Yeni numara eklemede onay sorunu yaşayanlar
  • İzinsiz numaranın kullanılması

Bizde bu sorunla sık sık karşılaşıyoruz. Çoğu mail hesabımızla bazı sosyal hesapların açıldığını görüyoruz ve sonra bu hesaplara erişim yapıp kişinin bağlantısını kesiyoruz. O hesapta bir suç işlendiğinde kullanılan telefon numaraları veya mail hesapları da işleme alınabiliyor.

İzinsiz kullanılan telefon numarasını kaldırmak için sıralamamızı deneyerek instagram' ın size ulaşmasını sağlayınız. Birden çok belli bir gün aralığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Birde instagram müşteri hizmetleri haberine de bakınız.

Instagram numara kaldırma

Hesaba erişebiliyor musunuz ve hesap şifresini sıfırlamada nelerle karşılaşıyorsunuz bize yazarak sorunuzu sorabilirsiniz. Yani sorunuz pek açıklayıcı değilse zaman kaybı olacak.

  1. Şifresini sıfırlayarak hesaba bağlanabilir ve oradan numaranızı kaldırabilirsiniz
  2. Önerdiğimiz bu help.instagram.com/contact/151081798582137 instagram' ın formundaki e-posta seçeneklerini kullanarak sorunu iletin. Mail yazıp açıklamaya telefon numarasını yazarak ne sorunla karşılaştığınız açıklayabilirsiniz
  3. Instagram'ın uygulamasıyla ve bilgisayarla üzerinden sıfırlamayı deneyin. Size birinden birinde farklı bir soru önerebilir. Bu da telefon numarası çıkabilir
  4. Başka bir instagram hesabınız varsa oradaki sorun bildirimini kullanın yani "Instagram' ın ayarlarına girip "Yardım" bölümünden sorunu iletin
  5. Kişinin açtığı hesabın profiline girip oradan şikayette bulunun www.andronova.net

Instagram telefon numarası kaldırma

Instagram kapatılan hesaptan telefon numarası kaldırma

Bu durum biraz karışık olabiliyor. Kapatılan hesap eğer kural ihlali yapmışsa hele hele büyük suç olarak görülecek bir davranış söz konusu ise kapatılan hesapta yer alan numara kaldırılmaz.

Kapatılan instagram hesabını kişi kendisi kapatmış, numarayı kaldırmamış ise ve hala numara kullanılıyor görünüyorsa o zaman instagram numara kaldırma talebi dikkate alınabilir.

Numara iptali için yine yukarıdaki adresi kullanınız ve size geri dönüş yapılmasını bekleyiniz.

Instagram birisi benim numaramı kullanarak hesap açmış için şikayette bulunulabilir. Bunun için sorun bildiriminde bulunabilirsiniz.

Instagram kapatılan hesaptan telefon numarası kaldırmaInstagram hesaptan telefon numarası kaldırmabirisi benim numaramı kullanarak hesap açmış

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 21:11
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri