Instagram uzun süre girmeyince kapanır mı

Kullanılmayan instagram hesabı ne zaman kapanır veya kapatılır mi gibi merak edilen yardım sorularına cevap vermeye devam ediyoruz.

Instagram uzun süre girmeyince kapanır mı
müşteri hizmetleri

Kapatıldığında yani kapatılma talebi iletildiğinde 14 ya da 15 gün hesaba girilmediğinde tamamen kapatılır. Instagram hesap dondurmada tekrar giriş yapana kadar hesabınız gizli kalır. Hesap dondurma hafta sadece 1 kez yapılabilir. Dondurulmuş hesap için her hangi bir süre kavramı bulunmuyor. Yani şu kadar ay veya yıl kalırsa hesap kapatılır. Ya da instagram hesabına şu kadar yıl girilmediğinde hesap kapatılır.

Instagrama uzun süre girmeyince kapanır mı? Şu an için bu şekilde bir durum söz konusu değil. Bazıları instagrama ne kadar süre girilmezse kapatılır diye yazıyor. Burası bir sosyal ağ. Gerçek kullanıcı sayıları çok önemli. Kullanıcılarına zorunlu bir hizmet vermiyorlar. Kullanıcılarının da instagram' ı zorunlu kullanmaları gerekmiyor. Bundan dolayı bir süre kısıtlaması bulunmuyor. 

Oluşturduğumuz yazımız dondurulmuş hesabın açılmaması gibi problemlerde ne gibi talep gönderilmesini içermekte. Ek kapatılan hesapların itirazı içinde tercih ediliyor. Her iki durum için aşağıda örnek verdiğimiz link adresine tıklayarak ilgili haberimizi okuyunuz.

 Instagram uzun süre girmeyince kapanır mı

Aşağıdaki görselde geliştiriciye durumunuzu iletmeniz için öneri bir bağlantı bıraktık ve benzerleri ancak size açılan bir kanal üzerinden yapılmakta. Talebinizi gönderdiniz ve dönüş bekliyorsanız belki yoğun taleplerden dolayı gözden kaçabilir. İşte bundan dolayı ki biz her zaman belli bir gün aralığıyla bir kaç kez bu talebin gönderilmesini öneririz.

Instagram dondurulan hesap ne zaman silinir? 

Instagram dondurulan hesap ne zaman silinir

Dondurulan hesap ne zaman silinir diyenler bu şekilde bir durum söz konusu değil. Tabi bilinen bu şekilde. Instagram hesap kapatma sırasında resmi olarak bir süre verilmiyor. Bundan dolayı kapatılma gibi bir durum söz konusu değil. Ama hesabımı dondurdum hesap bulunamadı diyor kapatıldı şeklinde yazanlar içinde aynı şekilde aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ilgili yazımızı inceleyin.

Hesabımı dondurdum açtığımda fotoğraflar silinmiş görünüyor!

Bazen uzun zaman dondurulmuş hesaplarda paylaşılan fotoğrafların bazıları veya çoğu görünmüyor. Bu dondurma süresinin uzun olmasıyla alakalı olabilir. Fotoğraflarınız aslında silinmiyor. Dondurulmanın mantığı hesabınızın görünmemesi yani gizli kalması. Instagram' da arama yapıldığında böyle bir hesabın olmadığının görünmesi. Yani paylaşımlar gizlendiğinde, sonrasında açıldığında, belli bir süre sonra kademeli resimler görülmeye başlanabilir. Her hangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmuyor. 

Instagram hesabımı dondurdum ama açamıyorum hesap kapatıldı!

Bu durumun iki nedeni olabilir. Ya instagram kaynaklı sorun yani sistemsel hata, bu hata geçici de olabilir veya kuralların çinenmesi nedeniyle askıya alınan hesaplarda görülebilir. Bazende dondurma sırasında hesap askıda kalıyor ve kapatılmış gibi bir durumla karşılaşılıyor. Bu sorunun çözümü için daha önce hazırladığımız kapatılan instagram hesabı nasıl açılır haberimizi inceleyiniz.

Instagram hesabı ne kadar sürede kapanır veya instagramı dondurdum ne zaman açılır gibi sorular için yukarıdaki yazıyı tamamen okuyunuz.   

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2021, 17:53
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ece
Ece - 1 yıl Önce

Merhaba instagram hesabımı dondurdum e posta hesabım tamamen kapatıldı o hesabı tekrar açabilir miyim

Deneyebileceğiniz
Deneyebileceğiniz @Ece - 1 yıl Önce

Yazı sonundaki satırda bir başka haberimiz kapatılan hesapla ilgi paylaşımdaki işlemi yapınız.

Sevgi sevgi
Sevgi sevgi - 1 yıl Önce

İnstagramı 2 ay süresince dondurdum açtığımda bir kısım fotolarım silinmişti, forumlarda dondurup tekrar açın demeleri üzerine aynını yaptım ek olarak başka fotolarım da silindi. Ve 20 gündür açık olmasına rağmen fotolarım ger gelmedi. Defalarca sorun bildire yazdım, instagrama mail attım cevap yok

Sahure cebeci
Sahure cebeci - 2 yıl Önce

İnstagram da Kapanmasini istedigim
Hesaplarım bunlar
sahure4xxxx
Lutfen bu hesapları
Kapatın

Dediğiniz zor bir işlem
Dediğiniz zor bir işlem @Sahure cebeci - 2 yıl Önce

Erişim yapılamayan hesaplar için mahkeme yoluyla talep istenilebilir.

Gulhan
Gulhan - 2 yıl Önce

Mrb benim istagram hesabim kendiliğinden ortada yok oldu acaba biri Jin eline mi geçti yoksa kendiliğinden silindi ki

Kapatılıp kapatılmadığını anlama
Kapatılıp kapatılmadığını anlama @Gulhan - 2 yıl Önce

Yazı sonunda önerdiğimiz konumumuzda kontrol edeceğiniz bir bağlantı var.

Bilal
Bilal - 2 yıl Önce

Hesabımı dondursam 1 seneye yakın gir mesem hesabım kapatilirmi

Garantisi olmaz
Garantisi olmaz @Bilal - 2 yıl Önce

Bunun net cevabı yok. Bazıların uzun zaman dondurulmuş şekilde kalıyorken, bazılarında ise böyle hesap olmadığı uyarısı veriliyor.

Melisa
Melisa - 2 yıl Önce

Yağ benim hesabım kapatıldı

Belki çözüm olabilir
Belki çözüm olabilir @Melisa - 2 yıl Önce

Yazının sonunda bulunan öneri konuya bakınız.