Instagram video yükleyemiyorum yüklenmiyor

Instagram' da video yüklerken hata oluştu sorunu yaşayanlar olduğu gibi birde video yüklenmiyor engeli de çıkabiliyor. Burada öncelikli kontrol edilecek kısımlar bulunuyor.

Instagram video yükleyemiyorum yüklenmiyor
müşteri hizmetleri

Instagram video yüklenirken yükleme sırasında bir hata oluştu ya da yüklenirken yarısa kesiliyor gibi sorunlar görülebiliyor. Biz her zaman bir şeye kalkışılmadan önce ağla alakalı mıdır diye araştırılmasını öneriyoruz. Aklımıza gelenleri ekliyoruz gelmeyenleri geldiğinde daha sonra güncelleyerek yer veriyoruz.

Problem yaşayanların bazılarında hesaplarına gelen kısıtlama nedeniyle özelliklerin bazılarında sorun yaşanabiliyor. Burada alınan şikayetler, spam ve kurallardan bir kaçının ihlali neden olabilir. Bir başka durumsa çok sık yaptığınız bir şey nedeniyle güvenliğe takılması. Örnek çok fazla takipte bulunmanız, yorum ve farklı yerlerden giriş yapılması.

  • Dosya boyutuyla veya uzantısıyla alakalı olabilir. Farklı bir video ile deneyiniz.
  • İnternet erişiminde engel, hız sorunu ve kopmalar görülebilir.
  • Profilinize giriniz ve bir şeyler eklemeye çalışınız. Düzenlemeden sonra kayıt olmuyorsa engel var demektir.
  • Hesaba geçici bir engel olabilir sorun bildiriminde bulunabilirsiniz. Bunun dışında ayarlara girin ve ek doğrulamada bulununuz.
  • Pro hesaba geçiş yapınız. Yanlış bir şeyler varsa bu çözüm sağlayacaktır. İstediğinizde tekrar kişisel' e dönüştürebilirsiniz.
  • Atılan videonun içeriği belki kısıtlama nedeni olabilir.
  • Cihazdan alakalı olabilir diyerek farklı cihazla denenmeli. Aynı şekilde farklı internetle

Yazabileceğimiz başka durumlarda var ama bunların kontrol edilmesi ve duruma göre bildirimde bulunulmasını öneriyoruz. Varsa yedek bir hesabınızla test etmeniz daha sağlıklı olacak. Genelde veya bölgesel erişim sıkıntılarında sosyal ağlardan ve Google' dan araştırılması da önem arz ediyor.

Instagram video yükleyemiyorum yüklenmiyor

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 20:36
müşteri hizmetleri