Instagrama giriyorum beyaz ekran çıkıyor 3-5 saniye sonra geri atıyor

Instagram uygulamasına giriyorum beyaz ekran çıkıyor sonra geri çıkıyor sorunu 2-3 gündür devam etmekte. 3 - 5 Saniye bekledikten sonra geri atıyor şikayeti artıyor.

Instagrama giriyorum beyaz ekran çıkıyor 3-5 saniye sonra geri atıyor
müşteri hizmetleri

instagrama giriyorum sonra 3-5 saniye kadar bekliyor ve beyaz ekrandan sonra geri atiyor. Bazıları cihazın önbelleğini temizlemiş ve format atmış durum aynı olduğunu yazmış. Sorun telefonda olduğu gibi Android tablette görülüyor.

Yukarıdaki gibi yazanlardan bir kaçı başka cihazlardan girdiğinden bahsetmiş. Bazısı ise giremediğinden. Sorunun kaynağı instagram olduğunu belirtelim.

Az şekilde yorumla karşılaştığımız sorun için klasik yöntemler bazen işe yaramamakta. Yinede biz kısa bir kaç önerimimiz olacak. Duruma göre yazabilirsiniz. Instagram iletişim yazısına da bakınız.

Hatanın çıkışında başlayan yorumlardan bir tanesinden anladığımız kadarıyla güncellemeden sonra beyaz ekran geldiği anlaşılmakta. Sorun ya sunucuda ya uygulamada var. Güncelleme çıkabilir veya sistem iyileştirmesi yapılabilir.

Instagram güncellemesinden sonra bu hatayı alanlar çözüm için mevcut sürümü kaldırıp, eski bir instagram sürümünü telefona yüklesin. Bir önceki instagram uygulaması çözüm olabilir. İndirme adresi olarak apkmirror.com/apk/instagram denenebilir. Sorumluluk kullanıcıya ait ve haber bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. www.andronova.net

Instagram beyaz ekran çıkıyor hatası

Beyaz ekran, genel cihazlarda donanımda tıkanmalarda ve donmalarda görülen bir sorun. Bazen yazılım uyumsuzluklarında uygulama başlatılamadan beyaz ekranda takılı kalıp sonra uygulama kapanıyor. Çözümü için ilk yapılan cihazın kapatılması oluyor.

Bize göre uygulamanın aldığı güncellemeden sonra cihazla uyumsuz halde çalışmasından kaynaklı. Bu durum Android telefonlarda görülebilir. Henüz iPhone için bu şekilde bir şikayet almadık. 

Sorunu devam eden kullanıcılar instagram' ın sorun bildirimi bölümünü denesin. Ama büyük ihtimalle sorun geçici ve kendiliğinden çözülecek.

Eski instagram sürümü indirme adresi 1 ve adres 2' den birini deneyiniz. Biri işinizi çözmediyse ikinciyi indirip deneyiniz. Unutmadan telefonda şu an yüklü olan instagram' ı kaldırınız.

Instagrama giriyorum beyaz ekran çıkıyor

Instagram beyaz ekran çözümü nedir?

  1. İlk denemeniz telefonun kapatılması
  2. Telefonun uygulamasından değilde tarayıcısından deneyin. Yani örnek Chrome
  3. Bilgisayarla devam ediniz
  4. İnternet bağlantısını değiştiriniz
  5. 4.5G dışında WiFi ile deneme yapılabilir
  6. Başka telefondan kesinlikle denensin
  7. Başka kullanıcı adıyla telefonunuzda deneyin
  8. Birde VPN denenebilir

Beyaz ekran instagram uygulaması dışında çıkabilmekte. Yorum bırakacak arkadaşlar lütfen sorunu tam ve açıklayıcı dille paylaşsın. Ne gibi denemeler yapıldıysa yoruma eklenirse daha iyi olur.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 21:18
müşteri hizmetleri