Instagrama giriyorum beyaz ekran çıkıyor 3-5 saniye sonra geri atıyor

Instagram uygulamasına giriyorum beyaz ekran çıkıyor sonra geri çıkıyor sorunu 2-3 gündür devam etmekte. 3 - 5 Saniye bekledikten sonra geri atıyor şikayeti artıyor.

Instagrama giriyorum beyaz ekran çıkıyor 3-5 saniye sonra geri atıyor
müşteri hizmetleri

instagrama giriyorum sonra 3-5 saniye kadar bekliyor ve beyaz ekrandan sonra geri atiyor. Bazıları cihazın önbelleğini temizlemiş ve format atmış durum aynı olduğunu yazmış. Sorun telefonda olduğu gibi Android tablette görülüyor.

Yukarıdaki gibi yazanlardan bir kaçı başka cihazlardan girdiğinden bahsetmiş. Bazısı ise giremediğinden. Sorunun kaynağı instagram olduğunu belirtelim.

Az şekilde yorumla karşılaştığımız sorun için klasik yöntemler bazen işe yaramamakta. Yinede biz kısa bir kaç önerimimiz olacak. Duruma göre yazabilirsiniz. Instagram iletişim yazısına da bakınız.

Hatanın çıkışında başlayan yorumlardan bir tanesinden anladığımız kadarıyla güncellemeden sonra beyaz ekran geldiği anlaşılmakta. Sorun ya sunucuda ya uygulamada var. Güncelleme çıkabilir veya sistem iyileştirmesi yapılabilir.

Instagram güncellemesinden sonra bu hatayı alanlar çözüm için mevcut sürümü kaldırıp, eski bir instagram sürümünü telefona yüklesin. Bir önceki instagram uygulaması çözüm olabilir. İndirme adresi olarak apkmirror.com/apk/instagram denenebilir. Sorumluluk kullanıcıya ait ve haber bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. www.andronova.net

Instagram beyaz ekran çıkıyor hatası

Beyaz ekran, genel cihazlarda donanımda tıkanmalarda ve donmalarda görülen bir sorun. Bazen yazılım uyumsuzluklarında uygulama başlatılamadan beyaz ekranda takılı kalıp sonra uygulama kapanıyor. Çözümü için ilk yapılan cihazın kapatılması oluyor.

Bize göre uygulamanın aldığı güncellemeden sonra cihazla uyumsuz halde çalışmasından kaynaklı. Bu durum Android telefonlarda görülebilir. Henüz iPhone için bu şekilde bir şikayet almadık. 

Sorunu devam eden kullanıcılar instagram' ın sorun bildirimi bölümünü denesin. Ama büyük ihtimalle sorun geçici ve kendiliğinden çözülecek.

Eski instagram sürümü indirme adresi 1 ve adres 2' den birini deneyiniz. Biri işinizi çözmediyse ikinciyi indirip deneyiniz. Unutmadan telefonda şu an yüklü olan instagram' ı kaldırınız.

Instagrama giriyorum beyaz ekran çıkıyor

Instagram beyaz ekran çözümü nedir?

  1. İlk denemeniz telefonun kapatılması
  2. Telefonun uygulamasından değilde tarayıcısından deneyin. Yani örnek Chrome
  3. Bilgisayarla devam ediniz
  4. İnternet bağlantısını değiştiriniz
  5. 4.5G dışında WiFi ile deneme yapılabilir
  6. Başka telefondan kesinlikle denensin
  7. Başka kullanıcı adıyla telefonunuzda deneyin
  8. Birde VPN denenebilir

Beyaz ekran instagram uygulaması dışında çıkabilmekte. Yorum bırakacak arkadaşlar lütfen sorunu tam ve açıklayıcı dille paylaşsın. Ne gibi denemeler yapıldıysa yoruma eklenirse daha iyi olur.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 21:18
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
F.s
F.s - 1 yıl Önce

Uygulamaya girince beyaz oluyor ekran sonrada atıyor bir gündür böyle telefonu kapatıp açtım uygulamayı silip tekrar indirdim bir kaç defa hemde wifi ile denedim verilerimi de sildim ama olmuyor giremiyorum

Olası çözüm
Olası çözüm @F.s - 1 yıl Önce

Başka bir telefondan girilebiliyor ise denenebilecek 2 adım var. Biri uygulamanın eski sürümlerini denemek. (3-4 sürüm öncesi) ve ikinci ise telefonu sıfırlama.

Büşra kaya
Büşra kaya - 1 yıl Önce

Beyaz ekran çıkıyor ne yaptımsa olmadı

Ruya.sw
Ruya.sw - 1 yıl Önce

Ilk önce eskiyi sonra normali yükledik yine acilmiyor

Eski sürümler denenmesi
Eski sürümler denenmesi @Ruya.sw - 1 yıl Önce

Eski sürümle kullanım denedikten sonra...

(yüklediğiniz eski sürüm olduğundan emin olun indirme adresindeki bazı sürümler yeni)

Dilek
Dilek - 1 yıl Önce

Telefonu kapttim actim yeniden baslattim uygulamayi slidim Geri yukledim guncelleme yaptim on bellegi tamizledim format at Tim 've beyazn ekrandan sonar yin acilmior

Soner
Soner - 1 yıl Önce

Bende bu hata oldu ve Instagramin izinler bolumunden depolamaya kapatti düzeldi fakat ne bir resim nede bı hikaye paylasabiliyorum

Yanıt yazıda
Yanıt yazıda @Soner - 1 yıl Önce

Yazıda çözüm için bir önerimiz var.

Hüsna çiçek
Hüsna çiçek - 1 yıl Önce

Instagrama giriyorum ama önüme giriş sayfası bile gelmiyor beyaz bi sayfa 3 saniye sonra beni geri atıyor tableti kapattım ama olmadı uygulamayı sildim gene olmadı başka cihazdan giremedim ne yaptıysam olmadı:(

Haberi tam okumuyorsunuz
Haberi tam okumuyorsunuz @Hüsna çiçek - 1 yıl Önce

Yazıda kesin çözüm yer almakta.

Elif Şahin
Elif Şahin - 1 yıl Önce

Samsung Tab E cihazında bu sorun oluştu saat 14:00 civarından beri instagrama tıkladığımda beyaz ekran çıkıyor 2-3 saniye sonra uygulamadan atıyor . Başka telefondan girebiliyorum ama şimdi eski sürümünü indirmeyi deneyeceğim.

Bedirhan
Bedirhan - 1 yıl Önce

Pardon indir Instagram ücretsiz yazıyor parantezle de android yazıyor oradaki yeşil putona basın

Bedirhan
Bedirhan - 1 yıl Önce

Beyler bayanlar ben de de aynısı oluyordu croma girin
Android Instagram indir diyin sonra en başta Instagram indirme(android)var ordan indirin tm Allah a emanet olun

aaa
aaa @Bedirhan - 1 yıl Önce

eyw kralsın oldu

Donay urus
Donay urus - 1 yıl Önce

Instagram i indirdim beyaz ekran geldi 3 saniye içinde geri attı kapattım tekrar açtım yine olmadı 3 saniye içinde geri atıyor ama başka cihazdan giriyor

KESİN ÇÖZÜM
KESİN ÇÖZÜM @Donay urus - 1 yıl Önce

Haberi ve yorumları tam okuyunuz! Eski bir instagram sürümünün yüklenmesi gerekiyor.

Alparslan
Alparslan - 1 yıl Önce

5 gündür sorunlar devam ediyor. Hepsini yaptım fakat düzelmedi.

Sedanur
Sedanur - 1 yıl Önce

Aynen beyaz ekran çıkıyor ve 2-3 saniye sonra çıkıyor uygulamayı silip tekrar yükledim ama yine aynı olay oldu

Fatma aykutlu
Fatma aykutlu - 1 yıl Önce

Yaklaşık 2 gündür bende giremiyordum hattâ telefona format da attım çözümü buldum ama instagrami silin google playden tekrar aratin uygulamaya girin altlara indiginiz de beta best var katil diyip tekrar yukleyin böylelikle girebiliyorsunuz

Hünkar
Hünkar - 1 yıl Önce

Defalarca sildim yukledim interneti kapattım wifi olarak denedim olmadı ön belleği temizledim durmaya zorladım olmadı beyaz ekran çıkıyor 2 sanıye sonra atıyor chrome olarak gırıs yapabılıyorum ama uygulamaya gırmıyor malesef

Nazo
Nazo - 1 yıl Önce

Bende de 3 gundur aynı sorun var. telefonum samsung grand neo plus.Eski surum nasil yuklenecek anlayamadim. Yardimci olur musunuz?


Teknoloji haberleri