Instagrama Giriş Yapamıyorum Güvenlik Sebebiyle Şifreni Yeniledik

Instagrama giriş yapamıyorum instagram güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik şeklinde iletisi geliyor ne yapmalıyım çözümü nedir? Instagram hesabıma giremiyorum. Instagram güvenlik onay kodu cep telefonuma maile e-posta hesabıma gelmiyor çözümü. Instagram

Instagrama Giriş Yapamıyorum Güvenlik Sebebiyle Şifreni Yeniledik
banner192
Instagrama giriş yapamıyorum instagram güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik şeklinde iletisi geliyor ne yapmalıyım çözümü nedir? Instagram hesabıma giremiyorum. Instagram güvenlik onay kodu cep telefonuma maile e-posta hesabıma gelmiyor çözümü. Instagram şifrem çalındı. Instagram hesabım çalındı şifre kurtarma başvuru şikayet adresi. Instagram hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik şeklinde bir uyarı geldi. Ama instagram hesabıma giremiyorum. Yada mail hesabınıza bu uyarı gelebilir. Instagram güvenlik onay kodu istiyorum o da gelmiyor. Bu gibi durumlarda ya instagram hesabınızı çalmaya çalışıyorlar yada instagram hesabınız çalındı. Instagram hesabınıza girmeye çalıştınız ve uyarı alıyorsanız, instagram şifrenizi sıfırlayın. Instagram hesabını açtığınızda kullandığınız mail hesabınıza parola sıfırlama talebinde bulununuz. Cep telefonunuza şifre sıfırlama güvenlik kodu SMS mesajı talep ediniz. Her iki adımda da sonuç olumsuzsa aşağıdaki adımları deneyiniz.

Instagram güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik

Instagrama Giriş Yapamıyorum Güvenlik Sebebiyle Şifreni Yeniledik Aşağıda Instagram ile iletişime geçmeniz için başvuru adresi ve hesap kurtarma adımlarını içeren başka bir yazımızda bulunmaktadır. Eğer sorununuz devam ediyorsa destek hattını arayabilirsiniz. Eğer hesabınız çalınmadıysa bu adresten instagram' a sorun bildirebilirsiniz. Verdiğimiz instagram genel sorun bildirim adresi. Instagram hesabınız çalındıysa Instagram hesabım şifrem çalındı geri nasıl alınır yazımıza göz atabilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Instagram iznim olmadan şifre değişikliği yapmış
Instagram iznim olmadan şifre değişikliği yapmış - 2 yıl Önce

Instagram iznim olmadan şifre değişikliği yapmış - instagram şifrem hesabımı güvene almak amacıyla benim iznim olmadan değiştirildi neden? Instagram hesabımdan çıkış yaptım ve giriş yaparken güvenliğiniz açısından şifreniz değiştirildi diyor instagram hesabıma giriş yapamıyorum.

Instagram hesabınız güvenliğiniz açısından şifreniz değiştirildi veya instagram güvenliğiniz açısından şifrenizi değiştirdik ne demek çözümü nedir? Yukarıdaki bilgilerin dışında farklı bir yerden bilgisayar veya cep telefondan instagram hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. Sorun devam ediyorsa instagram resmi sitesinin alt tarafta yer alan yardım bölümünden instagram şifremi unuttum veya instagram şifre sıfırlama maili gelmiyor şeklinde aratıp başvuru seçeneklerini inceleyen.

Instagram şifreniz yenilendi
Instagram şifreniz yenilendi - 1 yıl Önce

İnstagrama giris yaptigim zaman sifreniz yenilendi diye bi kucuk ekran cikiyor sonra beni yardim merkezine yönlendiriyor. Benden telefon numarami istiyor giriyorum size telefonunuza gelen kodu girin diye yazi cikiyor en ustte ama mesaj gelmiyor. Yardimci olursaniz sevinirim.

Kod gelmiyor çözümü
Kod gelmiyor çözümü @Instagram şifreniz yenilendi - 1 yıl Önce

Sim kartı değişikliğinde, başka operatöre geçişte (turkcell, Türk telekom, vodafone) ve bildirim mesajları engellendiğinde bu sorunla karşılaşılabiliyor. Bazende Instagram kaynaklı nedenlerden dolayı güvenlik kodu gelmeyebiliyor. İletişim için haber içerisinde yer alan bu adresten yazısını tıklayıp başvuru yapabilirsiniz.

KENAN
KENAN - 1 yıl Önce

Ben instagram açar ken ğ MAİL ya da tel den kayıtlı açmadım yani instagram dan onaylamadım ve bir daha giremedim instagrama e MAİL kod gönderdik diyor kod da gelmiyor nasıl ulasabilirim tekrar hesabima

Duygu
Duygu @KENAN - 2 hafta Önce

Merhaba aynı sorun bendede var. Çözebildiniz mi acaba çözdüyseniz nasıl hallettiniz?

Instagram kayıt olurken doğrulanmadı
Instagram kayıt olurken doğrulanmadı @KENAN - 1 yıl Önce

Instagram açarken nasıl açtınız? E-posta veya telefon numarası ile açılır! Doğrulama yapmadıysanız doğrulama onayı için iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

albayrakdgn
albayrakdgn - 12 ay Önce

Sifre isdiyorum

Muhammet küçük
Muhammet küçük - 9 ay Önce

Sa herkese ınstgram şifremi yeniledi ayrıca başkası e posta adresimi değiştirmiş hesaba giremiyorum yardim ederseniz cok sevinirim iyibgubler

Sorun için...
Sorun için... @Muhammet küçük - 9 ay Önce

A.S konu içerisinde başvuru adresi yer almakta. Başvuru yapıldığında güvenlik gereği kimlik ve fotoğraf ile kod doğrulaması talep edilebiliyor. Bu aşamayı olumlu geçen kullanıcılara şifre sıfırlama maili geliyor. Başvuru yapıldığında 3-4 gün beklenmesi gerekiyor. Geri dönüş yapılmayan kullanıcılar tekrar aynı adresten başvuru yapıyor.

Esmerx
Esmerx - 6 ay Önce

instagram güvenliĝim icin șifremui deĝiștirdi geri nasıl alabilirim??

Ali
Ali - 4 ay Önce

İnsağrama giriş hatası alıyorum lütfen yardım