Intel Akıllı Gözlüklerde Modayı Mı Takip Edecek?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Intel Akıllı Gözlüklerde Modayı Mı Takip Edecek?

teknik destek

Intel’den henüz “Akıllı gözlükler modaya uygun olmalı” tarzı bir açıklama gelmiş olmasa da gözlük gurusu denilebilecek Luxottica Firmasıyla yapılan uzun süreli ortaklık anlaşması Intel’in bu alanda harekete geçeceğini gösteriyor.

İki firma akıllı gözlük projesi üzerinde birlikte çalışacak ve insanların takmak isteyecekleri çekicilikte gözlükler tasarlayacak.  Derinlemesine bir açıklama yapılmamış olsa da şirketlerin ortaklık kurmasındaki amacın ¨birinci sınıf, lüks ve spor¨ tarzda akıllı gözlükler üretmek olduğu belirtiliyor.

Ortaklığın ilk ürünlerini görmek için çok uzun süre beklemeyeceğiz, ürünlerin 2015 yılı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Intel’in sadece üstün işlemci yapmanın ötesinde giyilebilir teknolojiye de adım atarak teknoloji modasını kaçırmak istemediği anlaşılıyor, önümüzdeki günlerin giyilebilir teknolojinin doruk noktaya ulaşacağı günler olacağını göz önünde tutarsak bu hareketin stratejik önemini görmek hiç de zor değil.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın