İnternet kullanımınız fatura üst sınıra ulaştı ne demek?

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

İnternet faturanız üst sınıra ulaştı! Turkcell internet faturanız üst sınıra ulaştı ne demek? Türk Telekom Avea faturanız üst sınıra ulaştı ne demek? Vodafone

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

İnternet faturanız üst sınıra ulaştı! Turkcell internet faturanız üst sınıra ulaştı ne demek? Türk Telekom Avea faturanız üst sınıra ulaştı ne demek? Vodafone internet kullanımınız üst sınıra ulaştı ne demek? 

Ülkemizde 4.5G kullanımı arttıkça internet paketlerindeki değişimlerde gözlerden kaçmıyor. İnternet kullanımı arttıkça, paketlerin süreside git gide azalmaya başladı. İnternet faturanız ile ilgili olarak fatura üst sınırına ulaştığınızda ne gibi işlemler yapılıyor, detaylar haberimizde. Teknoloji haberleri 

İnternet kullanımı üst sınıra ulaştı ne demek?

İnternet paketlerinin kısa sürede bitmesiyle ilgili bir çok kullanıcı son zamanlarda sürekli sorun yaşamaktadır. Faturalı hat kullanıcılarının karşılaştığı bu problemin nedenleri ve çözümleri ile ilgili öneriler hazırladık. www.andronova.net

İnternet kullanımınız fatura üst sınırına ulaştı şeklinde bir sms alırsanız ilk yapmanız gereken işlem mobil verinizi kapatmak olmalıdır. Çünkü paketiniz bittiği için ek ücretlendirmelere tabi tutulabilirsiniz. 

Paketiniz ile ilgili detaylı bir bilgilendirme için müşteri hizmetlerinizi arayarak destek te alabilirsiniz. Faturanıza ek olarak aldığınız internet paketinizin kullanım süresi yada kullanılan boyut ile ilgili sms almak isterseniz. Turkcell, Türk Telekom(Avea), Vodafone müşteri hizmetlerinizin Online işlemler yada müşteri hizmetlerini arayarak fatura üst sınır servisini kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Fatura üst sınırınıza, isteğinize bağlı olarak 100 TL, 150 TL, 250 TL yada 500 TL şeklinde otomatik olarak belirleyebilir veya tüm limitlerde otomatik olarak bilgilendirme Sms’i almayı tercih edebilirsiniz. 

Faturalarınızın internetten yada diğer işlemlerden dolayı yüksek gelmesini istemiyorsanız kullanımlarınıza dikkat etmenizi öneriririz. Wi-Fi noktalarında mobil veriyi devre dışı bırakarak kullanım yapmanız yararınıza olacaktır. 

Türk Telekom Avea‘da bu uyarı internet paketin bitti kullanıma devam ettiğin sürece internet kullanımında en üst kullanıma ulaştığından artık interneti sınırsız ve düşük hızda kullanarak faturaya artı 49 TL yansıma yapılacaktır. Yani bu uyarıyı aldıysanız, faturanıza ek 49 TL yansıdı anlamına geliyor. Ama artık interneti sınırsız kullanabilirsiniz. 

Faturanızın kabarık gelmesini istemiyorsanız, Wi-Fi bağlantısı kurduğunuzda mobil verinizi devre bırakmalısınız. İnternet paketinizin kullanım oranı ile ilgili Sms geldiğinde eğer ihtiyacınız var ise Müşteri hizmetlerini arayarak yeni bir paket almalısınız. Yada ücretlendirme yansımaması için bir sonraki ay yüksek bir pakete geçiş yapmanızı önerebiliriz. 

İnternet kullanımınız fatura üst sınıra ulaştı ne demek?

internet kullanımınız fatura üst sınırına ulaştı


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 05:56

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir