İnternet neden yavaş? Facebook neden yavaşladı?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Facebook' a giremiyorum sorun mu var? Facebook yavaş açılıyor yasaklandı mı acaba! Devlet tarafından ülke güvenliği için erişim yasağı getirildi. Detayları haberimizden inceleyiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akşam başlayan internet erişim sorunu nedeniyle Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp ve YouTube sitelerine erişimde sorun olduğu görüldü. Kontrol ettiğimizde internette görülen yavaşlama nedeniyle oluştuğu anlaşıldı.

Bu sorun geçici olabilir. Her hangi bir resmi açıklama bulunuyor. Bu sorun Türkiye genelinde mi yoksa bazı bölgelerde mi var net bir bilgi bulunmuyor. Ama incelediğimizde İstanbul, Ankara, Erzurum ve Erzincan gibi illerde şuan bu sorun görülmekte.

Son dakika sorunun çözümü için ya beklemenizi öneririz. Ya da DNS ve VPN programları denemenizi öneririzç Manuel DNS adreslerini de deneyebilirsiniz. Sizde sorun yaşıyorsanız il bilgisi ve internet erişimini neyle sağladığınızı belirterek, haberimize yorum bırakarak paylaşabilirsiniz.

İnternet neden yavaş? Facebook neden yavaşladı? Neden açılmıyor?

İnternet neden yavaş? Facebook neden yavaşladı?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Rusyanın Ankara büyükelçi silahlı saldırıya uğradı. Alınan bilgiye göre Ankara’ da bir sergide silahlı saldırı sonucu hayatını kaybettiği açıklandı. Bu olaydan dolayı şuan sosyal paylaşım sitelerinde ve internette yavaşlama görülmektedir.


Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 18:06

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak