İnternet neden yavaş? İnternet çok yavaşladı.

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

İnternet çok yavaşladı çözümü nedir? İnternete giremiyorum ve videolar açılmıyor. Türkiye' de genel bir sorun internet bağlantı sorunlarına neden oldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İnternet neden çok yavaş? Video neden açılmıyor? Film izlerken duraklıyor?

22 Aralık 2016 gece saatlerinde başlayan erişim engeli ve internet yavaşlama sorunu hala devam etmekte. Şuan Twitter ve Youtube’ ye erişim yapılamıyor. 22:00’dan itibaren kullanıcılar Facebook, Twitter ve Youtube’a giriş sorunu yaşadı. Ayrıca ”internet neden yavaş” sorusu da sıkça sorulmaya başladı.

Peki Twitter’a neden girilmiyor?

İnternet neden yavaşladı. İnternet neden yavaş? İnternet çok yavaşladı. Milyonlarca internet kullanıcısı internet neden yavaş hala sorusunu soruyor. Çok sayıda kullanıcı DNS ve VPN programı ile sorunu çözmeye çalışıyor. Son yıllarda görülen olaylardan dolayı ara ara bu şekilde erişim engelleri yapılmakta. Amaç Türkiye’ de bir kaos oluşumunu önlemek.  

media 10543

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Youtube Twitter neden açılmıyor?

Youtube Twitter VPN ile nasıl girilir? Erişim engeli ve internet yavaşlığı ile ilgili BTK tarafından her hangi bir açıklama yapılmadı. Sorun için genel görüş IŞİD’ in video paylaşımı ve sosyal medya’ da yapılan paylaşımlar. Facebook ve WhatsApp’ da görülen sorun çözülürken, Youtube ve Twitter’ da hala sorun devam etmektedir. İnternet erişim sorunu içinde sosyal medya engeli nedeniyle devam etmekte. 

Devlet tarafından yapılan yavaşlık sorunu tahnini pazartesine kadar devam edebilir. Çözümü için VPN programları gerekiyor. Tahmini DNS adresleri sorunu çözmeyecek. Aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan en iyi VPN programları haberimizi incelemenizi öneririz.


Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 14:50

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak