İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone

banner186

İnternet neden yavaşladı. 3G ve 4.5G internet bağlantı sorunu yaşıyorum. Cep telefonumdan Turkcell internet bağlantısında yavaşlama var? Vodafone internet çok yavaş. Türk Telekom internet yavaşlığı sorunu. Avea 3G / 4.5G internet bağlantısı yok ya da yava

İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone

banner192
İnternet neden yavaşladı. 3G ve 4.5G internet bağlantı sorunu yaşıyorum. Cep telefonumdan Turkcell internet bağlantısında yavaşlama var? Vodafone internet çok yavaş. Türk Telekom internet yavaşlığı sorunu. Avea 3G / 4.5G internet bağlantısı yok ya da yavaş. İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone. İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlarda meydana gelen patlama sonucu, Devlet tarafından Facebook ve Twitter sosyal paylaşım sitelerine geçici olarak engelleme yapıldı. Bu nedenden dolayı internette yavaşlama görülmektedir. Yani devlet vanayı kıstı. İnternet yavaşlığı özellikle mobil cihazlarda görülmektedir. Facebook, Twitter ve internet yavaşlığı sorunu geçici olarak bulunmakta. Şuan için bu sorunun ne zamana kadar devam edeceği konusunda her hangi bir resmi açıklama bulunmuyor. Ama 1-2 gün bu şekilde olabilir. Tabi sadece Facebook ve Twitter' da sorun bulunmuyor. Diğer sosyal paylaşım sitelerinde ve YouTube' de yavaşlık söz konusu. Ama dolaşımda şuan için diğer siteleri çok fazla etkilemiyor. Teknoloji sorunları ile ilgili önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.

İnternet neden yavaş

İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone

İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone

Devlet, İnternet Servis Sağlayıcılarına verdiği talimatla belli bir süre internet erişiminde yavaşlama yapılıyor. Yapılan bir araştırmaya göre internet'in toplam trafiğinin % 40' ı video içeriklerinin oluşturulduğuna geçtiğimiz yıl açıklandı. Bu yasaklama nasıl aşılıyor? Bazı VPN servisleri ile bu sorunun hemen hemen aşıldığı aktarılmakta. Hızlı bir internet bağlantısı için VPN' de UDP portunun değiştirmesi ve rastgele IP adreslerinin denenmesi de gerekiyor. Tabi şunu unutmayalım yanlış bir VPN güvenlik açığına neden olabilir! VPN güvenli mi kullanılmalı mı haberimizden detaylara ulaşabilirsiniz. Facebook açılmıyor yasaklandı mı? Facebook neden yavaş ve Twitter açılmıyor yasaklandı mı haberlerimize göz atmak ister misiniz?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Mustafa - 2 yıl önce
Bu ne biçim internet vodafone kaplumbağa bile senin yanında ferrari sayılır
Avatar
Kemal - 2 yıl önce
Sanırım internet yavaşlığı ttnet, superonline, doping, biri adsl ve turknet durum hepsinde aynı
Avatar
cuneyt tarakcı - 1 yıl önce
nallıhan cayırhandayım vodefon internet kullanıyorum internetim cok yavaş bilginize arz ederim