internet sorunları devam ediyor 04.11.2016

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Türkiye genelinde görülen internet sıkıntısı hala devam etmekte. Ara ara erişim yapılıyor olsa da belli bir süre bu durumun devam edeceğini belirtelim.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Gece yarısı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ gözaltına alındı. Demirtaş’ ın Twitter hesabından attığı 01:30  tweet’ i sonrası sosyal ağlara ve mesajlaşma uygulamalarına erişim engeli geldi. Sosyal erişim sitelerine ve WhatsApp’ a gelen erişim engeli kullanıcıları baya etkiledi. Özellikle internet erişim sorunu yaşayan kullanıcılar, bağlı oldukları operatör müşteri hizmetleri / çağrı merkezini baya meşgul ettiler.

internet neden yok 04.11.2016

Gece yarısından bu saatte kadar hala erişim yapılamıyor. Bazı kullanıcılar farklı yöntemlere erişim yapmaya çalışıyorlar. Genel sorun düzeldiğinde hala sorun yaşayan kullanıcılar çok sayıda yer alan haberlerimizi okuyarak çözüme ulaşabilirler.

Tahmini gün içerisinde internet bağlantısı olmayan bölgelere internet erişimi gelecektir. Bakalım sosyal medya yasağı ne kadar sürecek?  Bu iki vatan haini ve onun gibi vatan hainlerine yaşasın CEHENNEM

Turkcell Vodafone Türk Telekom internet neden yok

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak