investing giremiyorum açılmıyor sorunu çekenler

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

tr.investing We're temporarily down for maintenance Please check back soon hatası alanların anlık bir sorun veya geçici bir bakım çalışması olabileceğini söyleyebiliriz.

Sponsorlu reklam

Para piyasalarının takibi için kullanılan sitelerden biri tr.investing.com, çok sayıda alanda hizmet vermekte. Türkiye’ de hisse senedi, döviz ve kripto para gibi konuların takibinin yapıldığı bu platformda kullanıcılar görüşlerini yorumla ileterek bir etkileşim sağlanılıyor. Tabi bazı paylaşımları şüpheli olarak algılanması biraz zorluk çıkarıyor diyebiliriz. Özellikle paylaşılan bağlantıları linkli veya linksiz fark etmiyor hemen kullanıcıya belli bir süre yorum engeli veya uzun bir süre engel getirebiliyor. Hatta daha ileri giderek incelemeye alınıp tamamen yorum yapılmayabiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

investing giremiyorum diyenler için dikkat edilecek şeylere şöyle bir bakalım:

Sponsorlu reklam
  • Hesabıma giremiyorum mu diyorsunuz yoksa sitemi açılmıyor.
  • Hesabınız açılmıyorsa ceza almış ve yasaklama gelmiş olabilir.
  • Şüpheli olarak görülüyor ve ilerleyen saatlerde denenebilir.
  • Cihaz veya internet (ip) yasaklanmış olabilir. Farklı yerden ve cihazla test ediniz.

investing açılmıyor sorunu içinde bakımla alakalı değilse sunucu veya yazılım tarafında bir sorun olabilir. Bazı zamanlar network ile ilgili problemler yaşanabiliyor. Günlük bir kaç kez saniyelik veya belli bir dakika erişim olmayabiliyor.

Uygulama açılmıyorsa Chrome / Safari gibi tarayıcılarla web sitesine girmeye çalışınız. Bazen güncellemeden dolayı uygulama çalışmayabiliyor. O zamanda ya beklemeniz ya da eskilerden bir kaçı iş görebiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çok sık aşırıya kaçan herhangi bir şeyi yapmanız sizi geçici engellemeye durumuna sokabilir. Bu sık yorum atmak, beğeni, sayfalar arasında paylaşımlar ve şikayetler böyle bir duruma neden olur. Destek talebi açsanız dahi genelde gün içerisinde dönmeyebiliyorlar. Hatta cevapsız bırakabiliyorlar ve biz ara ara yine iletişime geçilmesini öneriyoruz.

investing giremiyorum açılmıyor sorunu çekenler


Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 16:54

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak