iOS 10 alacak modeller nelerdir?

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

iOS 10 alacak iPhone modelleri nelerdir? Apple, yeni sürümü iOS’ un 10 güncellemesini çıkarmaya hazırlanıyor. Sürümü alacak iPhone , iPad ve iPod modelleri hangileri.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iOS 10 alacak tüm iPhone, iPad ve iPad Touch modellerini açıklıyoruz. iOS 10 hangi modelleri destekleyecek? iOS 10 alacak modeller nelerdir? tüm detayları ile haberimizde.

iOS 10 Apple’ın bu zamana kadar geliştirmiş olduğu en yeni işletim sistemi. iOS 10 ile birlikte artık daha yüksek kalitede görsellik, fotoğraflar bölümünde yapılan değişiklikler ile birlikte daha canlı görünüm elde edilebiliyor. Yeni mesajlar uygulamasına yeni özel efektler ve emojiler eklenmiş durumda. iOS 10 ile birlikte artık Siri iOS 9’a göre daha fazla uygulamada çalışabilecek. 

iOS 10 alacak modeller ve yenilikler nelerdir?

Yeni mesajlarda artık el yazısı ile mesaj gönderme imkanı, yeni çıkartma ve emojiler ile daha iyi kendinizi ifade etme şansı. Yeni haritalar uygulaması ile daha hızlı erişim ve restoranlara haritalar üzerinden rezervasyon yapma keyfi gibi bir çok yenilik sunmaktadır. 

iOS 10 alacak modelleri aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz:

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iPhone 5 iPad Pro 12,9 inç iPod touch 6. nesil iPhone 5C iPad Pro 9,7 inç iPhone 5S iPad Air 2 iPhone 6 iPad Air iPhone 6 Plus iPad 4. nesil iPhone 6S iPad mini 4 iPhone 6S Plus iPad mini 3 iPhone SE iPad mini 2

iOS 10 Beta 6 sürümü yayınlandı mı? Geliştiricilere açılan sürümü kullanmak isteyenler haberimize bir göz atabilir. Beta yeniliklerine de yer verdik.

Apple iOS 10 Beta 6’yı bugün itibariyle yayınladı. Geliştiriciler için yayınlanan sürümde hangi yenilikler yer alıyor ? iOS 10 Beta 6 neler getirecek ? detayları haberimizde. 

Apple’ın ilk olarak WWDC 2016 da tanıtımını yaptığı iOS 10 ile birlikte güncellemeler de sırasıyla gelmeye başladı. Kullanıcılar için en son iOS 10 Beta 5‘i yayınlayan Apple, son olarak bugünde iOS 10 Beta 6’yı yayınladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sadece geliştiriciler için yayınlanan bu sürümün kullanıcılar tarafından kullanılmasında birçok problem olabilir. Bu yüzden şuan için sadece geliştiriciler için yayınlanan iOS 10 Beta 6 sürümünü denememenizi önerebiliriz. 

Bu yeni güncellemenin yayınlanmasının nedeni, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde geliştiricilerin test amaçlı kullanılması içindir. iOS 10 kurulumla ilgili iOS 10 nasıl yüklenir ve iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme​ haberlerimizi incelemenizi öneririz.

iOS 10 alacak modeller nelerdir?
iOS 10 alacak modeller nelerdir?

iOS 10 Beta 6’nın en yeni özellikleri nelerdir ?

Daha önceki güncellemeler de yaşanan problemlerin giderilmesi için yapılan bu yeni güncellemede birçok sorun giderilmiş gibi görünüyor. iOS 10 Beta 6 ile birlikte şuanda iOS’un en son sürümü olduğu için en iyi sürüm olarak adlandırılmaktadır. iOS 10 Beta 6 biraz öncede belirttiğimiz gibi şuan için sadece geliştiriciler için yayınlandı. Kullanıcılar için yayınlandığında yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. iOS 10 ile birlikte 3D Touch kısayolları, kilit ekranı, kontrol merkezi ve bildirim merkezinde yenilikler görülmüştü.

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir