iOS 10 alacak modeller nelerdir?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iOS 10 alacak iPhone modelleri nelerdir? Apple, yeni sürümü iOS' un 10 güncellemesini çıkarmaya hazırlanıyor. Sürümü alacak iPhone , iPad ve iPod modelleri hangileri.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
iOS 10 alacak tüm iPhone, iPad ve iPad Touch modellerini açıklıyoruz. iOS 10 hangi modelleri destekleyecek? iOS 10 alacak modeller nelerdir? tüm detayları ile haberimizde.
iOS 10 Apple’ın bu zamana kadar geliştirmiş olduğu en yeni işletim sistemi. iOS 10 ile birlikte artık daha yüksek kalitede görsellik, fotoğraflar bölümünde yapılan değişiklikler ile birlikte daha canlı görünüm elde edilebiliyor. Yeni mesajlar uygulamasına yeni özel efektler ve emojiler eklenmiş durumda. iOS 10 ile birlikte artık Siri iOS 9’a göre daha fazla uygulamada çalışabilecek. 

iOS 10 alacak modeller ve yenilikler nelerdir?

iOS 10 alacak modeller nelerdir?

Yeni mesajlarda artık el yazısı ile mesaj gönderme imkanı, yeni çıkartma ve emojiler ile daha iyi kendinizi ifade etme şansı. Yeni haritalar uygulaması ile daha hızlı erişim ve restoranlara haritalar üzerinden rezervasyon yapma keyfi gibi bir çok yenilik sunmaktadır. 

iOS 10 alacak modelleri aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz. 

iPhone 5 iPad Pro 12,9 inç iPod touch 6. nesil iPhone 5C iPad Pro 9,7 inç iPhone 5S iPad Air 2 iPhone 6 iPad Air iPhone 6 Plus iPad 4. nesil iPhone 6S iPad mini 4 iPhone 6S Plus iPad mini 3 iPhone SE iPad mini 2


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 22:00

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak