iOS 10 güncellemesi başladı iOS 10 indir dene

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE ve iPad için iOS 10 güncellemesi başladı iOS 10 indir dene. iOS 10 nihayet çıktı. iOS 10 hata / sorunu için şikayet olacak mı?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple, iOS 10 güncellemesini iPhone cep telefonları ve iPad cihazlar için yayınladı. iOS 10 Türkiye güncellemesi de kademeli olarak cihazlara gelecek.

Apple, iOS 10′ u iPhone 7 etkinliğinde hem detaylarına hemde iOS 10 çıkış tarihini açıklamıştı. Evet dün akşam iOS 10 güncellemeye açıldı.

Gecen yıl dillenen iOS 10 nihayet iPhone cep telefonu ve Apple cihaz kullanıcılarını sevindirdi. Makum adından çok söz edildiğinden iOS kullanan ve kullanmayan merak içinde kaldı.

iOS 10 güncellemesi Türkiye saati ile 20:00′ da başladı. Şuan için güncelleme kademeli olarak dağıttımda. iOS 10, çoğu kullanıcıya 1 hafta içerisinde ulaşması bekleniyor. 

Apple yeni sürümü ile kullanıcılarının özelleştirebileceği bir işletim sistemi sunmaya çalışmış. Tabi Android işletim sistemi gibi çok şey beklemeyiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 10′ da fotoğraflar ve anılar görüntüleyebilme, harita’ da yapılan geliştirme ve kullanıcı tecrübesi için yenilikler ile geliyor.

Apple, iOS 10 ile yenilikler için baya kafa yormuş olarak görülmekte. Detaylara iOS 10 özellikleri haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bakalım iOS 10 sorunsuz çalışacak mı? Sizde iOS 10 kullanıyorsanız ya da kullanmak için bekliyorsanız, iOS 10 hatalarını bizimle paylaşabilirsiniz.

iOS 10 güncellemesi başladı iOS 10 indir dene

iOS 10 güncellemesi indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 00:47

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak