iOS 10 güncellemesini yükledikten sonra telefon açılmadı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Apple, iOS 10 güncellemesini indirmeye açtı. Ama iOS 10 güncellemesini yükledikten sonra telefon açılmadı diyen bazı kullanıcı şikayetleri bulunmakta. iOS 10.0.1 yükleme hatası…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 10 iPhone 5,  iPhone 5s,  iPhone 5c, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s / Plus ve iPad cihazlar için yayınlandı. iOS 10 nasıl indirilir nasıl yüklenir? Detaylar ilişkili haberler de…

Apple, iPhone 7 tanıtımında iOS 10 işletim sisteminin çıkış tarihini duyurmuştu. Evet dün akşam itibari ile Türkiye‘ de iOS 10 güncellemesi yayınlandı.

iOS 10 ile Apple, arayüzde bazı değişimlere imza attı. Ek yenilikler ve güvenlik yönünde gelişmelerde güncelleme içerisinde yer almakta. Detaylara aşağıdaki haberlerden ulaşabilirsiniz.

İnternette dolayan bazı şikayetlerde bazı iPhone cep telefonu kullanıcılarının, iOS 10 güncellemesini yaptıktan sonra, cihazlarının açılmadığı yönündeki açıklamaları acaba uyumsuzluk sorunu mu var!

iOS 10 güncellemesinde sorun yaşayanlar ya da sorun yaşamak istemeyen iPhone kullanıcıları, iTunes yazılımı ile iOS 10 güncellemesini yüklemeleri önerirlir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ama şunu da düşünmek gerekir, ya iOS 10 güncellemesini yapan kullanıcıların cihazında veya yüklemesinde sorun varsa! Sizde iOS kullanıyorsanız, sorunları ve yeniliklerini bizimle paylaşabilirsiniz.

iOS 10 güncellemesini yükledikten sonra telefon açılmadı sorunu

iOS 10 güncellemesini yükledikten sonra telefon açılmadı


Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 00:25

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak