iOS 10 ile WhatsApp değişime gidiyor

media 1806

WhatsApp uygulamasında yeni özellikler çıkacak. iOS 10 ile WhatsApp değişime gidiyor. WhatsApp en son sürümünde ne gibi yenilikler olacak? WhatsApp görüntülü konuşma özelliği ne zaman gelecek? WhatsApp müzik paylaşma MP3 gönderme nasıl yapılır? WhatsApp’ ta müzik gönderilebiliyor mu? iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s Plus indir yükle.

Andronova

Türkiye’ de en popüler ve en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp, iOS 10 ile bazı yeni özelliklere kavuşuyor. İnternet’ e düşen bir ekran görüntüsünde WhatsApp uygulamasında müzik paylaşımı yapılabiliyor. Şuan WhatsApp Beta sürümünde yer alan bu özellik iOS 10 ile birlikte gelecek.

iOS 10 ile WhatsApp değişime gidiyor

iOS 10 ile WhatsApp' ın yeni sürümü indir yükle

iOS 10 ile WhatsApp’ ın yeni sürümü ne zaman gelecek?

iPhone WhatsApp kullanıcıları, telefonun dahili depolama alanında yer alan müzikleri, Apple müzik servisi Apple Music aracılığı ile gönderim yapabiliyorlar. iOS 10 ile artık direk müzik paylaşımları yapılabilecek.

iOS 10 ile WhatsApp müzik gönderme özelliğine kavuşacak

iOS 10 ile WhatsApp müzik gönderme özelliği

WhatsApp’ a gelecek yeni bir özellik ise çok daha büyük emojiler. Apple, iOS 10′ da iMessage uygulamasında çok daha büyük emojilerin kullanılacağını duyurmuştu. WhatsApp’ ta buna benzer emojiler tercih edecek.

Son olarak WhatsApp gelecek bir yenilik’ de konuşma sırasında her hangi birini etiketleyerek sohbet edilebilecek. Bu özelliğin adı ise Mention. Yinede WhatsApp’ tan istediğimiz en önemli yenilik WhatsApp’ ta görüntülü görüşme özelliği. Daha önce paylaştığımız bir haberde WhatsApp görüntülü konuşma özelliğinden bahsetmiştik.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın