iOS 10 nasıl yüklenir?

iOS 10 nasıl yüklenir?
müşteri hizmetleri
iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus iOS 10 nasıl yüklenir? iOS 10 nasıl indirilir? iOS 10 iPhone telefona nasıl yüklenir? iOS 10 i-Tunes programı ile nasıl yüklenir? iOS 10 indir yükle iOS 10 detaylar yazımızda?

iOS 10 Beta güncellemesini, iOS 10 nasıl indirilir haberimizden indirebilirsiniz. iOS 10 Beta sürümden iOS 9.3.2 sürümüne geri dönmek için i-Tunes yazılımını kullanabilirsiniz.

iOS 10 Beta sürümünü yüklemeden önce, i-Tunes yazılımı ile cihazınızın yedeğini muhakkak alınız. iOS 10 indirme profilini telefona yükledikten sonra, cihaz yeniden başlatılabilir. iOS 10 güncellemesini Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz.

iOS 10 nasıl yüklenir?

ios 10 nasıl yüklenir

iOS 10 yüklemesini başlatmak için "Yükle" seçeneğine dokunun.

ios 10 nasıl yüklenir nasıl güncellenir

"Daha Fazla Ayrıntı" seçeneğini merak ediyorsanız 

ios 10 güncellemesi nasıl yapılır ios 10 güncellemesi indir

iOS 10 indirme profil aracını yüklemek için "Yükle" dokunun.

ios 10 güncellemesi i-tunes ile yükleme

iOS 10 yüklemek için Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme

ios 10 güncellemesini telefondan yapmak

iOS 10 güncellemesi nasıl yapılır?

ios 10 i-tunes programı ile yükleme

i-Tunes programı ile iOS 10 nasıl yüklenir?

iOS 10 nasıl yüklenir? iOS son sürümü iOS 10 indirmek (iOS 10 beta) için iTunes'a programını açınız. Cihazınızın yedeğini alınız. Cihazı bilgisayara bağlayınız, cihazı yeniden başlatınız ya da kapatınız. Güç tuşu (açma kapama) ve Menü tuşuna aynı anda basılı tutunuz.  Apple logosu ekrana gelecek. Sonra Kurtarma Modu ekranda yer alacak. iOS 10 sürümü indirip yüklemek için Güncelle seçeneğini tıklayınız. Sonraki adımları takip ediniz.

iPhone iCloud ile yedek alma nasıl yapılır ve iOS 10 iTunes ile nasıl yüklenir resimli anlatım haberimize bakabilirsiniz.