iOS 10 özellikleri ve güncelleme detayları

Apple iPhone 7 tanıtımında iOS 10 çıkış tarihini açıklamıştı. Nihayet iOS 10 güncellemesi başladı. iOS 10 özellikleri ve güncelleme detayları haberimizde…

Andronova

iOS 10 özellikleri nasıl? iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7 ile iOS 10 nasıl çalışacak. iOS 10 için yorum ve şikayetlerinizi bizimler paylaşabilirsiniz.

Apple, iOS 10 ile mobil cihazlarda performans ve daha güvenli sistemler geliştirdi. iOS 10 güncellemesi ile ilgili haberimizi incelediniz mi?

iOS 10 özellikleri

iOS 10 ile gelen yeni kilit ekranı. Yeni bildirim ve 3D Touch özellikleri. Siri asistan uygulaması, 3. parti uygulamalarda etkileşim içinde olacak.

iOS 10 ile Apple Music, artık tamamen değişime giriyor. El yazısı ile mesaj yazabilecek ve el yazısı mesajlarda kullanılabilecek.

Mesaj balonlarında, görünüm ve boyut değişimi yapılabilecek. Gizli şekilde mesaj gönderilebilecek. Özel kutlamalar yapabilme özelliği sunacak.

Mesajlar üzerinde çıkartmalar eklenebilecek. Videolar üzerinde yeni çizim özelliği ile kişiselleştirme yapılabilecek.

Kelimeler emoji haline dönüştürülebilecek. iMassage’ de yenilikler. Mesajdan çıkış yapmadan içerik oluşturma, paylaşım yapabilme ve ödemeler yapılabilir.

Şehir rehberi özelliği ile rotanız için proaktif öneriler sunulacak. Dinlediğiniz müziğin şarkı sözlerini de görebileceksiniz.

Yeni eklenen ev uygulamasında, ev ışıklarını açabilme ve kapatabilme özelliği eklendi. Aynı zamanda kapı açma ve evi cep telefondan kontrol edebilme.

Telefonunuzu yerinden kaldırırken bildirimleri okuyabilirsiniz. Yeni bildirim ekranı eklendi. Hızlı ve kolay şekilde fotoğraf, video ve mesajları görüntüyebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

iOS 10 özellikleri ve güncelleme detayları haberimizde…

iOS 10 özellikleri ve güncelleme detayları
iOS 10 özellikleri
iOS 10 güncellemesi

 


Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 00:46

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın