iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı! iOS 10.2 nasıl yüklenir?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı! iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7 iOS 10.2 indir! iOS 10.2 nereden indirilir? iTunes ile nasıl yüklenir? İndirme ve yükleme hatası çözümü!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6 / 6s / Plus, iPad Air / Air 2, iPad 2 / 3 / 4, mini / mini 2 / mini 3 / mini 4 / iPad Pro ve iPod touch 5 için iOS 10.2 sürüm güncellemesini yayıladı.

Apple, iOS 10.2 beta sürümlerini tamamladıktan sonra nihayet iOS 10.2 tam sürümü yayıladı. iOS 10.2 için son beta sürümü 6 testleri tamamlanınca final sürüm dağıtıma çıktı iOS 10.2 güncellemesi özellikleri gelen yenilikler neler?

Güncelleme boyutu 255 – 360 MB civarında. Apple, yakın zamanda yaptığı etkinlikle tanıttığı TV uygulaması yeni güncelleme ile geldi. Yalnız şuan için ABD dışında ülkelerde kullanılmıyor.

TV uygulamasında TV şovları ve filmlere kolay şekilde ulaşılabiliyor. Çok sayıda eklenen emojiler. Yeni duvar kağıtları, güvenlik ve genel perfomans iyileştirmelerini içeriyor.

iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı! iOS 10.2 nasıl yüklenir?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı! iOS 10.2 nasıl yüklenir?

Telefondan Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek iOS 10.2 sürümünün gelip gelmediğini kontrol ederek yükleyebilirsiniz.

Alternatif olarak iTunes programı ile yükleyebilirsiniz. iOS 10.2 güncelleme sorunu yaşayan kullanıcılar bu habere yorum bırakabilirler. Güncelleme yapabilmeniz için cihaz şarj seviyesinin en az %50 olması gerekiyor. Ya da cihaz şarj edilirken güncelleme yapılabilir.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak