iOS 10.2 indirilirken bir hata oluştu diyor çözümü nedir?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6s / Plus ve iPhone 7 iOS 10.2 güncellemesini yapmaya çalışırken indirilirken bir hata oluştu diyor ne yapmalıyım? İndirilirken hata oluştu hatası nedir? iTunes üzerinden yükleme!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iOS 10.2 güncellemesinde indirirken hata oluştu diyor ne yapmalıyım? İndirirken hata oluştu nedir? iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6s ve iPhone 7 güncelleme hatası için iTunes!

Apple, iOS 10.2 güncellemesini yayınladı. Güncelleme yayınlandığında bazı sorunlar görüldüğü yönünde şikayetler aldık. Örnek güncellemeden sonra şebeke gitti servis yok sorunu oluştu ya da indirilirken hata oluştu sorunu ile karşılaşanlar oldu.

iOS 10.2 güncellemesini yapmaya çalışırken indirirken hata oluştu diyor şarjım tam dolu olmasına rağmen şarja takıp denedim durum aynı aynı hatayı alıyorum çözümü?

Cihaz şarj seviyesi her zaman %50′ nin üstünde olması gerekir. Cep telefonunuzu kapatıp açıp denediniz mi? Cihazda yeterli depolama alanı var mı? Yani yer var mı? Mobil veri (Turkcell, Türk Telekom Avea veya Vodafone) üzerinden mi internet erişimi yapıyorsunuz yoksa wifi üzerinden mi? Her iki bağlantıyı da deneyiniz. iTunes yazılımı üzerinden iOS 10.2 yüklemeyi denediniz mi?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İndirilirken bir hata oluştu nedir?

iOS 10.2 indirilirken bir hata oluştu diyor çözümü nedir?

iOS 10.2 indirilirken bir hata oluştu

Yukarıdaki adımları denediniz ise geçici bir durum olabilir. İsterseniz telefonu fabrika ayarlarına döndürüp deneyiniz. Tabi cihaz yedeğini aldıktan sonra! 

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir