iOS 11. 0. 2 güncellemesi başladı. İndir test et!

Andronova

iOS 11 güncellemesi ile bazı sorunları yanında getirdi. Bunlardan hızlı pil tüketimi, donma ve iPhone 8 / Plus cızırtı ses sorunu. Apple özellikle bu sorun için yeni sürüm iOS 11.0.2′ yi yayınladı.

Yeni güncelleme detayları link adresine tıkladığımızda iOS 11.0.2 için pek fazla detaya ulaşamadık. Ama anladığımız kadarıyla bu iPhone 8 ve Plus için acele ile yapılmış bir güncelleme!

iOS 11.0.2, iPhone 8 görüşmelerde cızırtı ses sorunu, fotoğraflarda gizlenme sorunu, S / MIME şifreli e-posta ilişkili dosyaların açılmamasına neden olan bir hata ve genel güvenlik iyileştirmesini içeriyor.

iOS 11.0.2 nasıl yüklenir ?

Ayarlar / Genel ve Yazılım güncelleme adımlarını izleyerek yeni iOS güncellemesini yükleyebilirsiniz. Yüklemeyi yapmadan önce cihaz şarj seviyesine dikkat ediniz. Öneri olarak cihaz yedeğini alınız.

Alternatif olarak bilgisayara yüklü iTunes programı üzerinden hem yedek alıp hem de güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 iOS 11.0.2 nasıl yüklenir? iOS 11.0.2 güncellemesiiOS 11. 0. 2 güncellemesi başladı. İndir test et!

iOS 11.1 güncellemesi şarj sorununa çözüm olacak mı?

Apple, erken şarj bitmesi sorunu için iOS 11.0.1 ile bazı iyileştirmeler yapmıştı. Ama bu sorunu tam çözmemişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamaya göre bu sorunu iOS 11.1 ile kesin çözmeyi hedefliyor. Tabi kesin dediysek oluşturduğu zararın çözüme kavuşması. Bakalı yeni güncellemeler şark kullanım süresini uzatacak mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir