iOS 11.4 güncellemesi ne gibi yeniliklerle geldi

Andronova

Apple' dan yeni bir güncelleme yayınlandı. Güvenlik ve bazı yeniliklerle kullanıcılarını buluşturdu. Peki iOS 11.4 özellikleri nasıl bir işletim sistemi olarak karşımıza çıktı. Ses, iCloud ve güvenlik için bazı yamalar getirildi.

Apple, iOS 11.4 güncellemesini yayınladı. En dikkat çeken tarafı ekrandaki saate gökkuşağını getirmesi. iOS 11.4 detaylarını inceleyelim!

Yeni bir özelliği bu ayın 4′ ün de kullanıcılarıyla buluşacak. Bu özellikte ekrana dokunulduğunda, kol hareket ettiğinde ve sabit olunduğunda tepki vermekte. Örnek kol hareket ettiğinde titrenimli çubuklarla karşılaşacaksınız.   

Yukarıdaki özelliğin aktif olması için istenilirse telefonun tarihini 4′ üne alınabilir. Tabi belki cihazda sorunlarla karşılaşılabilir. Bu ayarları genel bölümünde yer alan tarih saat ayarlarından yapabilirsiniz.

iOS 11.4 AirPlay için çoklu odaklı sesi, homepod stereo ve iCloud mesajlarda destek olarak yer almakta. En önemli tarafı da güvenlik tarafında yapılan son işlemler.  

Farklı bir cihazdan iMessage uygulamasına girdiğinizde geçmiş mesajları görebilirsiniz.

iOS 11.4 özellikleri

Bir cihazdan silinen tüm veriler diğer aygıtlardan da silinecek. iCloud mesajlarda bazı yenilikler, Bir diğer önemli madde ise bu aralar ara ara karşılaştığımız mesajla iPhone çökme sorunu. Bunun içinde bu sürümde çözüm iyileştirmeleri yer alıyor. Google Drive ve Docs’ da görülen bir sorun çözüldü.

Sağlık uygulamasın üzerinde eşzamanlanmaya engel olan sorun onarıldı. Sağlık uygulamasına erişimle ilgili bir sorun çözülmüş. Araç bağlantılarında müzik dinleme de görülen bir sorun. Ve dahası aşağıdaki görsellerde…

iOS 11.4 güncellemesi ne gibi yeniliklerle geldiiOS 11.4 güncellemesiiOS 11.4 iphoneiOS 11.4 indir

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir