iOS 12 için konsept

media 7944

Apple' ın yeni iOS sürümü için bir konsept hazırlandı. Yeni konsept ile iOS 12' den beklentiler ortaya serildi. Bakalım Apple iOS 12 sürümü ile ne gibi bir değişime gidecek?

teknik destek

Ascending News’ ın yaptığı iOS 12 konsept çalışması merakla izlendi. Eğer gerçekten iOS 12 bu şekilde olacaksa, iPhone kullanıcıları memnuniyetle karşılayacak.

iOS 12 konsept’ de daha çok basitleştirilmiş bir arayüz kullanılmış. Depolama alın için öneri yer açma yeniliği, misafirler için mod (uygulamalara erişim engeli, video, fotoğraflar ve mesajlara giriş engeli), pil kullanım süresinde iyileştirme (düşük piksel ile güç düşürme ve dahası), çok estetik bir tasarım denenmiş. Göze hitap eden çalışma gruplandırılan bildirimler, kilit ekranında tek pencerede toplanan bildirimler özellikle bu yenilik çok sayıda gelen mesaj,Twitter, Instagram, Facebook ve Whatsapp bildirimleri düşünüldüğünde mantıklı bir öneri niteliğinde.  

iOS 12 güncellemesi

iOS 12 için bir diğer özellik ise aktif ekran. Ekrana istediğiniz şey için dokunduğunuzda çok hızlı bir erişim. Uygulamalara erişim için kilit ekranı. Bu Touch ve Face ID kullanılarak yapılacak.

Kısaca iOS 12′ den beklenilen ve Apple‘ ın bu beklentileri hayata geçirmesi kullanıcı sayısında önemli artışa neden olabilir. Müşteri hizmetleri

iOS 12 için konsept


Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 15:50

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın