iOS 7.1.1 JailBreak iPhone 5C’de Sorunsuz Bir Şekilde Nasıl Gerçekleştirildi? [Video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS’un kendi içinde kapalı bir işletim sistemi olduğunu ve bunun da Apple’ın en güçlü tarafı olduğunu dile getirmiştik. Bazı kullanıcılar ise bu kapalı sistemin açılması için farklı çalışmalar yürütmekteydi. JailBreak’in babası olarak kabul edilen Jay Freeman (Sauruik) AppStore’a inat kendi marketini kurmuş ve bunu “JailBreak” yapılmış telefonlara bir hizmet olarak sunmuştur. JailBreak birçok kişi için korsan yazılım yükleme olarak algılansa da Cydia markette ücretli uygulamaların sayısı pekte az değil.

teknik destek

iOS 7.1 güncellemesi sonrası özelikle evasion7 ve pod2g JailBreak grupları yeni güncelleme için JailBreak çalışması yapmayacaklarını ve tüm kaynaklarını iOS 8’in JailBreak için yapılmasına harcayacaklarını belirtmişlerdi. Winocm ve i0n1c grupları ise çalışmaya devam ettiler ve iOS 7.1.1’in JailBreak yapılmış görüntülerini bizlerle aşağıdaki video ile paylaştılar.

S3fd0Rq2td4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Bu videodan anlaşıldığı üzere iOS 7.1.1 için JailBreak’in kararlı sürümünün tüm hazırlığı sona ermiş. Şu anda son kullanıcı için henüz yayınlanmayan iOS 7.1.1 JAilBreak güncellemesi yayınlandığında bu satırlardan tüm detayları paylaşacağız. Bazı uyanıkların iOS 7.1.1 JailBreak burada gibi alakasız bildirimlerine kulak asmayın ve güvenmediğiniz kaynaklardan yüklediğiniz yazılımları lütfen telefonunuza yada tabletinizde kullanmayın. Detaylar geldikçe sizlerlşe paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!