iOS 7.1.1 Sonrası Pil Sürelerinde Artış Meydana Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple 22 Nisanda iOS 7.1.1 güncellemesini yayınladı. Apple’ın geçtiğimiz Eylül ayından beri iOS 7’ye yaptığı 8. güncelleme ile özellikle pil gücünde bazı iyileşmeler görüldüğü kullanıcılardan gelmekte. ZDNet yazarlarından Kingsley Huges ortalama % 25 oranında pil gücünün arttığını belirtmekte. Bu artışın bekleme sürelerinde olduğunu da hatırlatalım. Yoksa telefonla oyun ve film izlerken telefonun şarjı aynı giderken özellikle uyku durumunda iOS 7.1.1’in kullnaıcılara artık daha fazla pil süresi sağladığı bildiriliyor.

Apple pil süreleri konusunda gerçekten sabıkalı bir firma. #direniphoneşarjı #direniphone hastag’leri ile onlarca eğlenceli iletiye ve fotoğrafa twitter üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlar defalarca şarj olduğu için pillerin şarj olma süreleri ile şarj dayanma sürekleri zaman içinde azalmakta. 2 yıllık iPhone 4S kullanan yeğenim her yerde şarj aleti taşıdığını belirtirken sizin bu konuda ne yaptığınızı merak ediyoruz.

ios-7-1-1

iOS 7.1.1 ile şarj sürelerinde artış görebildiniz mi? Yapılan ankette %36’lık kesim şarj sürelerinde bir fark olmadığını belirtirken; %25’lik bir kısım şarj dayanma gücünde artış olduğunu belirtiyor. iOS 7.1.1 güncellemesini yaptıysanız cihazınızda nasıl bir fark gördünüz? Daha stabil çalıştığı söylenen ve özellikle TouchID parmak okuma teknolojisinin “kusursuza” ulaştığı belirtilen iOS 7.1.1 güncellemesi ile ilgili yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşın.

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir