iOS 8.2 Yayınlandı!

media 13578

Apple‘ın mobil işletim sistemi iOS için daha önce iOS 8.2 Beta’yı geliştiricilerin denemesi için yayınlamasının ardından, dün yapılan lansmanda da tanıtılan iOS 8.2 sürümü bugün tüm kullanıcılar için yayınlandı.

Andronova

OTA güncellemesiyle yayınlanan iOS 8.2 sürümünü destekleyecek cihazlar arasında, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, tüm iPad modelleri (ilk üerim hariç) ve beşinci nesil iPod Touch bulunuyor. Yayınlanan güncellemeyle birlikte gelen değişikliklerden en çok ilgi göreni ise dün tanıtılan AppStore’daki Apple Watch İçin Uygulamalar bölümü.

iOS 8.2’yi cihazınıza kurmak için; cihazlarınızın Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsüne giderek iOS 8.2’yi cihazınıza indirebilir, ya da bilgisayarınızdan iTunes kullanarak da cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

ios-8-2-guncellemesi

Aşağıda 565MB boyutundaki güncellemeyle gelen yeniliklere, güncellemeyi yapmadan önce göz atabilirsiniz.

ios-8-2-guncellemesi2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın