iOS 8.3 Jailbreak TaiG Tarafından Yayınlandı!

media 13053

Daha önce iOS 8.1 ve iOS 8.2 için Jailbreak aracını yayınlayan TaiG ekibi, şimdi iOS 8.3 için Jailbreak aracı TaiG 2.0‘ı yayınladı.

Andronova

Apple’ın iOS 8.4 güncellemesini kısa süre içerisinde yayınlayacak olması sebebiyle çalışmaları hızlandıran TaiG ekibi, iOS 8.3 için Jailbreak aracını 2.0 versiyonuyla duyurmuş oldu.

Taig 2.0 Jailbreak aracı iOS 8.1.3 sürümünden, iOS 8.2 ve iOS 8.3 sürümüne kadar destek sağlıyor ve bu sürümleri kullanan aşağıdaki modelleri destekliyor:

  • iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S
  • iPad Air 2, iPad Air, iPad 4, iPad 3, iPad 2
  • iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
  • iPod touch 5G

ios-8-3-jailbreak

Şimdilik sadece Windows için indirilebilir olan TaiG Jailbreak uygulaması, Mac kullanıcıları için Windows’ta çalışan sanal makine (virtual machine) yardımıyla kurulabilir.

Eğer siz de bir iOS 8.3 sürümü yüklü iPhone, iPad veya iPod’a sahipseniz ve Jailbreak yapmak istiyorsanız taig.com/en TaiG 2.0 Jailbreak uygulamasını indirebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın