iOS 8.4 Jailbreak Yayınlandı: TaiG Jailbreak v2.2.0 İndir

Andronova

Apple’ın geçtiğimiz günlerde resmi olarak tüm iPhone, iPad ve iPod touch cihazları için yayınladığı iOS 8.4 sürümüne yönelik indirmek linklerinin de yer aldığı yazımızı burada sizlerle paylaşmıştık.

Hatırlarsanız, bundan kısa bir süre önce TaiG Jailbreak ekibi iOS 8.3 Jailbreak uygulamasını duyurmuştu. Şimdi aynı ekip, iOS 8.4 Jailbreak uygulaması TaiG Jailbreak v.2.2.0 sürümünü yayınladı.

ios-8-4-taig-jailbreak-v2-2-0

Bir önceki versiyonda yaşanan tüm problemlerin giderildiği, iOS 8.1.3 ile iOS 8.4 sürümleri yüklü iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarıyla uyumlu yeni TaiG Jailbreak v.2.2.0 sürümünü indirmek için taig.com/en

Unutmayın, Jailbreak işlemi telefonunuzun garantisinin iptal olmasına sebep olur. Andronova bu gibi durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir