iOS 8 Beta 4’ün Dağıtımına Başlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Bir süredir beklenen iOS 8’in 4. Beta sürümü geliştiriciler için yayınlandı. Üçüncü beta sürümün yayınlanmasını üzerinden yaklaşık iki hafta geçti ve 4. beta bir önceki sürümün üzerine birçok küçük gelişme getiriyor. Üçüncü beta sürümüne sahipseniz güncelleme OTA üzerinden size ulaşacaktır. Eğer yüklü değil ise 4. beta sürümünü yüklemek için iOS geliştiriciler merkezini ziyaret etmeniz gerekecek.

250MB boyutunda ve 12A4331d yapı sumarasına sahip olan 4. beta sürümünde Kontrol Merkezi yeninden tasarlanıyor. Gizlilik bölümünde Ana Veri ikonu,  daha önceki beta sürümlerinde tespit edilen hataların çözüme kavuşması, Mesajlar bölümünde bazı geliştirmeler ve klavyede güncellenen emojiler, Safari’nin yer imi ikonlarında değişim güncelleme kapsamına dahil edildi.

iOS 8 4. beta sürümde en büyük eklemelerden biri de “İpucu” uygulaması oldu. Bu uygulama iOS 8 hakkında temel ipuçları veriyor. Siri’ye sesli mesaj göndererek de yine size daha fazla yardım sunuluyor. Bu uygulamayı sistem kaldıramıyorsunuz ve iOS 8’e yabancı olanlar için fazlasıyla iş görüyor.

gsmarena_001

controlcenter

bookmark

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir