iOS 9.2.1 Beta 1 Geliştiriciler Sürümü Yayınlandı

iOS 9.2.1 Beta 1 Geliştiriciler Sürümü Yayınlandı
müşteri hizmetleri
Apple, iOS 9.2.1 Beta 1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme alan cihazlar; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPod touch 5 ve iPad mini serisi
iOS 9.2.1 beta geliştiriciler sürümü dün itibaren yayınlandı. Yeni sürümü, UDID kaydı olan geliştiriciler, Apple resmi sitesinden indirebiliyor.

iOS 9.2.1 Beta 1 Sürüm Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Kullandığınız cihazın UDID kaydı varsa Apple' nin geliştirici sayfasından, IPSW dosyasını indirerek, iTunes yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz. Sürüm yükseltmeden önce cihazınızın yedeğini almanız önerilir.

iOS 9.2.1 Beta 1 ile Gelen Bazı Özellikler

Bazı uygulamalara 3D Touch desteğine ulaşması. Ligtning girişi ile bağlanan SD Card okuyucu desteği. iBooks,News, Mail, Apple Music uygulamasında bazı yeniliklerin ve iyileştirmelerin gelmesi. Bazı diller için Siri iyileştirmeleri, genel performans iyileştirmeleri ve şuana kadar tespit edilmiş hatalar için iyileştirmeleri.
 Apple, iOS 9.2.1 Beta 1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme alan cihazlar; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air