iOS 9.2.1 Güncellemesi Yayınlandı indir Yükle

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple, iOS 9.2.1 Türkiye güncellemesini iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, Plus cep telefonu ve iPad Air, iPad mini, iPod touch cihazları için yüklemeye açtı. iOS 9.2.1 güncellemesi yayınlandı indir yükle !

teknik destek

Apple, iOS 9.2.1 sürüm güncellemesini yayınladı. iOS 9.2.1 güncellemesini Wi-Fi internet bağlantısı üzerinden yüklemeniz önerilir. iOS 9.2.1 güncellemesini Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme veya cihazınız bilgisayara bağlayarak iTunes programı üzerinden yükleyebilirsiniz.

Apple’nin burada yer alan resmi indirme adresi’ den güncelleme detaylarını inceleyebilirsiniz. iOS 9.2.1 güncellemesini indirmeden önce iPhone ve diğer Apple cihaz kullanıcıları, iOS 9.2.1 yüklemesini başlatabilmeleri için pil şarj durumu en az %50 olması gerekiyor. İsteyen kullanıcılar cihazlarının yedeğini alıp ondan sonra güncellemeyi başlatabilirler.

iOS 9.2.1 güncellemesi ile ilgili özet ekranında güncellemenin, ” MDM sunucusu kullanırken uygulama yükleme işleminin tamamlanmasına engel olabilen bir sorunun giderilmesi gibi sorun gidermeleri ve güvenlik güncellemeleri içerir ” şeklinde bilgilendirme mesajına ulaşabilirsiniz.

iOS 9.2.1 güncellemesi yayınlandı indir yükle

iOS 9.2.1 nasıl indirilir,iOS 9.2.1 nasıl yüklenir

iOS 9.2.1 itunes programı ile yükleme nasıl yapılır

iOS 9.2.1 indir yükle güncelle

Apple iOS 9.2.1 indir. indirme güncelleme ve yükleme hatası

iOS 9.2.1 güncellemesinde her hangi bir hata aldıysanız veya her hangi bir nedenden dolayı cihazından indirme veya yüklemede sorun oluştuysa iTunes yazılımı ile güncellemenizi yapabilirsiniz. Kullanımla ilgili iTunes ile yeni sürüm iOS nasıl yüklenir yazımızı inceleyebilirsiniz.

Apple, iOS 9.3 için beta çalışmalarına başlamış ve bazı sürümleri yayınlamıştı. Dün haberini yaptığımız iOS 9.3 beta 2 güncellemesi yazımızı inceleyebilirsiniz. Apple bir yandan iOS 9.3 testlerine devam ederken bir yandan da iOS 9.2.1 güncellemesinin yayınlaması, kafalarda şu soruyu oluşturdu acaba bu güncellemenin acil yayınlanmasının nedeni sorunun büyüklüğü mü!

iOS 9.2.1 sürümü şuan gördüğüm kadarıyla sorunsuz çalışmaktadır. iOS 9.2.1 sürümünü indirirken ve güncellemeyi yaparken her hangi bir sorunla karşılaşmadım. Umarım diğer iOS kullanıcıları da her hangi bir hatayla karşılaşmazlar.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir