iOS 9.2 Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

iOS 9.2, iOS 9.3 ve iOS 10 güncellemesi, iPhone 4s, iPhone 5, 5s, 5c, iPhone 6, 6s ve Plus cep telefonlarda nasıl yüklenir? Sorunsuz indirme, iTunes ve OTO ile yükleme.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple, iOS 9.2 Beta testlerinin ardından, iOS 9.2 stabil sürümünü iPhone kullanıcılarının güncellemesine açtı. iOS 9.2 güncellemesinde indirme veya yükleme sorunu alan varsa ekranı meşgul ederek güç moduna geçmeden yüklemeyi yapabilirler. Yinede güncelleme hatası alanlar iOS 9.2 sürümü iTunes yazılımı ile kurulumunu yapabilirler.

iOS 9.3 Beta sürümü yayınlandı. Ocak 2016 içerisinde iOS 9.3 tam sürüm yayınlanması bekleniyor. Sonrasında iOS 9.3.1, iOS 9.3.2 ve iOS 10 gibi sürümler gelmesi bekleniyor. Tüm iOS sürümleri aynı yöntemle yüklenebilir.

iOS nasıl indirilir ve nasıl yüklenir resimli anlatımı: iOS iTunes ile yükleme detaylarını daha önce hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

iOS 9.2 Nasıl Yüklenir – iOS 9.3 ve iOS 10 Yakında İndirmeye Açılacak

iOS 9.2 Nasıl Yüklenir,iOS 9.2 İndirme,iOS 9.2 Nasıl Kurulur,iOS 9.2 iTunes ile Yüklemek,iOS 9.2 İndir,iOS 9.2 Nasıl İndirilir,iOS 9.2 Yükleme Türkçe

iOS 9.2 Nasıl Yüklenir,iOS 9.2 İndirme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 9.2 güncellemesi iPhone 4s, iPhone 5, 5s, 5c, iPhone 6, 6s ve Plus cep telefonlarına nasıl yüklenir?

iOS 9.2 güncellemesi iPhone 4s, iPhone 5, 5s, 5c, iPhone 6, 6s ve Plus cep telefonlarına nasıl yüklenir?

ios yeni sürümü 9.2 indir

ios yeni sürümü 9.2 indir

iOS 9.2 güncelleme özellikleri tespit edilmiş sorunların gidermeleri ve iyileştirmelerini içeriyor:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple Music için iyileştirmeler, News uygulaması için yeni Top Stories, Mail Drop, iBooks eklenen geniş yenilikler ve 3D Touch’ı desteği, Fotoğraf ve video içe aktarma, Safari genel yapılandırma, Podcast, e-posta sorunları, Live Photo, rehberde görülen bir sorun, Takvim uygulamasında sorun, Yaz Saati uygulamasında sorun, Sağlık uygulamasında sorun, Wallet, iPhone’umu hataları, iCloud yedekleme sorunu, Kamera yüz algılama sorunu ve dahası…

iOS yeni sürümü indirirken ve yüklerken her hangi bir hata alırsanız, cihazı meşgul ediniz. Yani ekran kilidi devreye girmeden, güç moduna geçmeden, ekranda yukarı aşağı hareket ettirerek aktif tutabilirsiniz. Yinede sorun oluşursa iTunes yazılımı ile iOS son sürümü yükleyebilirsiniz.

Her güncellemeden önce, cihazınızın yedeğini almanız önerilir. Yedek için iCloud veya iTunes programını tercih edebilirsiniz. Alınan yedeği yine aynı yöntemle geri yükleyebilirsiniz.

Apple son zamanlarda çıkardığı güncellemeler bazen ters etki yapabiliyor. Yani olumsuz sonuçlara neden olabiliyor. Bundan dolayı bazı kullanıcılar, eski iOS sürümüne geçmek için araştırma yaptığı görülmektedir.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak