iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı indir Yükle

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple iOS 9.3.1 sürüm güncellemesi indirmeye açıldı. iPhone SE, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, Plus cep telefonu ve iPad Air, iPad mini, iPod touch cihazları için güncelleme geldi. iOS 9.3.1 güncellemesi indir yükle. iOS 9.3.1 nasıl indirilir? iOS 9.3.1 nasıl yüklenir?

Andronova

iOS 9.3.1 sürüm güncellemesini yayınladı. Güncelleme kademeli olarak yüklemeye açıldı. Bazı iPhone kullanıcılarında iOS 9.3.1 güncelleme sorunu yaşayanlar yada güncelleme esnasında hata mesajı alan kullanıcılar bizimle paylaşabilirler.

Apple, iOS 9.3 sürümünü Apple etkinliğinde duyurmuş ve hemen arkasından güncellemeye açmıştı. Apple iOS 9.3 sürümünü daha yeni indirmeye açmışken, iOS 9.3.1 güncellemesini hızlı bir şekilde çıkarması kafalarda iOS 9.3′ de önemli olan eksiklikler nedeniyle iOS 9.3.1 sürümü devreye alındı yorumları oluştu.

Apple, son zamanlarda çıkardığı iOS sürümlerinde görülen donma, kilitlenme, uygulamalarda çökme, parola devre dışı kalması gibi sayısız hatalar için yoğun bir tempoda çalışmaya devam etmekte.  iTunes ile yeni sürüm iOS nasıl yüklenir ve iOS 9.3 güncellemesi indir yükle haberimize baktınız mı?

iOS 9.3.1 güncellemesi indir yükle

iOS 9.3.1 güncellemesi indir yükle

iOS 9.3.1 güncellemesi iphone 4s indir yükle

iOS 9.3.1 güncellemesi iphone 5s indir yükle

iOS 9.3.1 güncellemesi iphone 6 indir yükle

iOS 9.3.1 güncellemesi iphone 5 indir yükle

iOS 9.3.1 güncellemesi indir yükle

iOS 9.3.1 güncellemesi: iPad, iPhone ve iPod touch için iOS 9.3.1 sürümüne geçildikten sonra iOS’ un önceki sürümlerine geri alınamaz. Cihazınızda önemli verileriniz varsa yedeğini almanız önerilir.  iPhone iCloud yedekleme ile nelerin yedeği alınır ve iPhone iCloud ile yedekleme nasıl yapılır yazılarımız inceleyebilirsiniz.

iOS 9.3.1 sürümünde bulunan ve basit bir şekilde uygulanan hile ile güç tasarruf modunda Night Shift’i etkinleştirmeye imkan sağlıyor. Apple çıkardığı güncellemelerin hala eksiklikler taşıdığı anlaşılmakta.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın