iOS 9.3.2 Beta Güncellemesi Yayınlandı indir Yükle

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iOS 9.3.2 Beta güncellemesi iPhone SE, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 cihazlar için yayınlandı. iOS 9.3.2 indirme adresi. iOS 9.3.2 güncellemesi nasıl yüklenir?

teknik destek

Apple, iOS 9.3 güncellemesini kısa süre önce yayınlamıştı. Apple etkinliğinde yayınlanan iOS 9.3 sürümü daha sonra kullanıcılar tarafından yapılan şikayetler sonucu Apple, iOS 9.3 güncellemesini geri çekti. Detaylara iOS 9.3 indir yükle haberimizden ulaşabilirsiniz.

iOS 9.3.2 Beta güncellemesi

iOS 9.3.2 indir yükle iphone 4s 5s 6s

iOS 9.3.2 Beta güncellemesi

Apple şimdide geliştiriciler sürümü iOS 9.3.2 Beta güncellemesini indirmeye açtı. iOS 9.3.2 güncellemesiyle gelen yeniliklerde iOS 9.3.1′ de yer alan güvenlik açığı, performans için bazı düzenlemeler ve bugüne kadar tespit edilen sorunlar.

iOS 9.3.2 güncellemesi cihaza nasıl yüklenir: Cihazınızın UDID kaydı varsa Apple’ nin geliştirici sayfasında yer alan IPSW dosyasını indirip, iTunes programı üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz. iOS 9.3.2 sürümünü Apple geliştiriciler resmi sayfası developer.apple.com/ios/download indirebilirsiniz.

Uyarı: Daha önce bu şekilde bir yükleme yapmadıysanız, uzman desteği almanız önerilir. iOS 9.3.2 stabil sürümü beklemeden yüklemek istiyorsanız, iOS 9.3.2 yüklemesini yapmadan önce cihazınızın yedeğini almanız önerilir. iOS güncellemeleri ile eski sürüme tekrar geri dönüş yapılamamaktadır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın