iOS 9.3.3 Güncellemesi için Beta 1 Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iOS 9.3.3 güncellemesi alan modeller hangileri? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, mini 2, mini 3, mini 4, iPad ve iPod touch 5 iOS 9.3.3 Beta 1 güncellemesi yayınlandı destek hattı müşteri hizmetleri var mı?

Andronova

Apple iOS 9.3.2 stabil sürümü kısa süre önce dünya genelinde yayınladı. Geçtiğimiz günlerde iOS 9.3.2 Türkiye sürümü de yayınlandı. iPhone iOS 9.3.2 güncellemesi Türkiye için yayınlandı haberimizde yer vermiştik. Ama bazı görülen sorunlardan dolayı Apple tekrar bir çalışma yaparak iOS 9.3.3. Beta 1 sürümünü çıkardı. Yeni iOS sürümü, şimdilik sadece Apple geliştirici hesabı olanların denemesine açıldı. Tabi bu bir tane Beta sürümden oluşmuyor. Yeni Beta sürümlerde yayınlandıktan sonra tam sürüm yayınlanacak.

Sizinde yeni sürüme uyumlu bir UDID kaydı olan Apple cihazınız varsa Apple geliştiriciler sayfasından iOS 9.3.3 Beta 1 sürümünü indirip i-Tunes programı ile yükleyebilirsiniz. iOS 9.3.3  güncellemesini yüklemeden önce cihazınızın yedeğini almanızı öneririm.

Not: Çoğu bilinçli bilgisayar kullanıcısının bildiği gibi Windows için çıkarılan güncellemeler, güvenlik açığı ve Windows sorunları nedeniyle yayınlanır. İşte mobil cihaz kullanım oranları büyük bir kitleye ulaşınca aynı Windows gibi, sürekli güncelleme yayınlamaya başladı. Android işletim sistemi de iOS işletim sistemi de sürekli hem gelişim için hemde mevcut sürümde görülen sorunları çözmek için sık sık güncelleme çıkarıyor.

iPhone rehber yedekleme verilerin yedeğini alma programı ve Apple iPhone imei garanti sorgulama ve servis numarası konularına da baktınız mı?

iOS 9.3.3 Güncellemesi

ios 9.3.3 g%C3%BCncellemesi 2

iOS 9.3.3 güncellemesi nasıl yapılır

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın